Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  На автоматі: Цього року Walmart запустить маршрут доставки повністю без водія

  Walmart, яка керує найбільшою у світі мережею гуртової та роздрібної торгівлі, оголосила про інвестиції у компанію автоматизованих систем водіння Cruise.

  Вибір читачів

  Сума інвестицій не розголошується. Проте відомо, що це є частиною великого раунду фінансування загальним обсягом у $2,75 млрд.

  До цього компанії працювали разом протягом п’яти місяців. Ще у листопаді Walmart заявила, що пілотує використання самохідних автомобілів Cruise для доставки продуктів у штаті Арізона (США).

  За словами Джона Фурнера, президента та генерального директора Walmart, самохідні автомобілі Cruise будуть використовуватися на останній милі доставки.

  Вони на 100% електричні, тож заодно Walmart досягне ще однієї мети – нульових викидів у всіх своїх операціях до 2040 року та перехід на відновлювану енергію до 2035 року.

  Цього року один з маршрутів доставки Walmart в Арканзасі буде повністю виконуватися без водія

  До слова, на середніх милях доставки Walmart застосовує вантажівки Gatik. Самі магазини оснащені автоматизованими центрами виконання замовлень та роботизованими кіосками для вивезення вантажів.

  Отримання фінансового поштовху від таких гігантів, як Walmart, безсумнівно, дає поштовх розвитку автоматизованих систем водіння. Проте, ймовірно, необхідно пройти довгий шлях до того, отримати повністю автоматизовану доставку до дверей.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

  Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

  Вам може сподобатися: