Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Тофу тобі в бургер: Перша веганська мережа почала торгуватися на біржі

  Globally Local Technologies Inc. – материнська компанія мережі Globally Local – розпочала торгуватися на фондовій біржі в Торонто (TSE). Це робить її першою у світі публічною веганською мережею швидкого харчування.

  Вибір читачів

  Компанія відкрила свій перший ресторан у 2016 р., а два роки потому – власний виробничий цех, що дозволило їй контролювати ключові ланки у ланцюжку поставок та залучати клієнтів до розробки нових продуктів.

  Весь цей час Globally Local вдалось підтримувати ціни на меню конкурентоспроможними у порівнянні зі звичайниими фаст-фудами

  Веганська мережа пропонує звичне меню ресторанів швидкого харчування, але всі страви приготовані з рослинних продуктів. Наприклад, там є бутерброди на сніданок з веганським чеддером та яєчнею на основі тофу, гамбургери з котлетами із нуту та веганським беконом, салати, молочні коктейлі з молока нетваринного походження.

  Вісім закладів Globally Local працюють переважно як компактні «розумні кухні», пропонуючи клієнтам самовивіз та доставку.

  Протягом наступних 12 місяців компанія прагне відкрити щонайменше 20 закладів по всій Північній Америці

  Globally Local максимально автоматизує своє виробництво. Компанія впровадила найсучасніші технології для приготування їжі та швидкого обслуговування. Навчання співробітників проводиться за спрощеною схемою – задля економії на витратах. Замовлення переведені в онлайн, працюють каси самообслуговування та безготівковий розрахунок.

  «Наша команда витратила 5 років на розробку вдосконаленої концепції ресторанів швидкого харчування та вертикально інтегрованого ланцюжка поставок, які разом узяті роблять революцію в галузі швидкого харчування», – сказав Джеймс Макіннес, співзасновник та генеральний директор веганської мережі.

  Джерела: Globally Local, VegNews

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Каліфорнійці створили перший у світі безлакогольний джин, текілу та бурбон з канабісу

  Бренд покликаний створити інноваційні коктейльні напої, використовуючи низькі дози канабісу, при цьому демонструючи нові соціальні напої «без калорій та...

  Вам може сподобатися: