Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Покоління Z назвало головним пріоритетом їжу. Половина — за рослинне м’ясо

  Продовольчі товари стали головним пріоритетом витрат покоління Z та склали 23% їхнього гаманця цієї весни, згідно з піврічним звітом Piper Sandler.

  Вибір читачів

  Цей показник збільшився з 21% восени 2020 року, але не досяг 25%, зафіксованих у 2019-му.

  Аналітики Piper Sandler проводили опитування серед 7 тис. підлітків із 47 штатів США, середній вік яких становить 16,1 років.

  Згідно дослідження, 54% опитаних віддає перевагу здоровому харчуванню, додаючи у свій раціон більше органічних та натуральних продуктів, що не містять добавок.

  Подібно до інших показників, розподілених за демографічним принципом, покоління Z на противагу класичним обідам, обирає швидкі перекуси.

  Однак лише 3% досліджуваних вказали фрукти, овочі та горіхи в якості улюблених закусок.

  Lays є найбільш популярним брендом серед підлітків

  Piper Sandler виявили зростаючий інтерес до м’яса рослинного походження — 49% опитаних споживають або хотіли його скуштувати.

  Для порівняння, у дослідженні 2020 року серед дорослих будь-якого віку, показник бажаючих скуштувати м’ясо на рослинній основі становив 20%.

  Сучасні підлітки зацікавлені в етнічних продуктах харчування

  Попит до таких продуктів зумовлений задоволенням потреби у здоровому харчуванні, зберігаючи при цьому бажання до унікальних смаків та вражень від їжі.

  Враховуючи, що середній підліток проводить близько 12 годин на тиждень у соціальних мережах, інтерактивний підхід дозволяє поколінню Z впливати на наповнення продуктами полиць супермаркетів, додають аналітики.

  Джерела: Food Dive, Piper Sandler

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: