Неділя, 13 Червня, 2021
інше

  Напиши якось смачно: принтери з їстівними чорнилами тепер друкують по кілька зображень за раз

  Персоналізовані ласощі – як ніколи в тренді. Слідуючи цій тенденції, компанія DTM Print удосконалила свої настільні принтери Eddie, які друкують зображення їстівними чорнилами.

  Вибір читачів

  Відтепер обладнання працює на ручній подачі

  Це дозволяє за один підхід нанести зображення відразу на кілька десертів. Також система друку обладнана лотками для їжі.

  У компанії розповідають: початкова автоматична подача дозволяла Eddie друкувати персоналізовані малюнки та повідомлення на цукерках або випічці по черзі – один виріб за один підхід. Максимальний діаметр нанесення зображення – 89 мм та 20-25 мм у висоту.

  Робота автоматизованого принтеру виглядала так:

  Удосконалений ручний режим розширює параметри друку до 120 мм у діаметр і 27 мм у висоту.

  Такі харчові продукти як маракуни чи зефір виробник радить попередньо помістити в лотки, розроблені спеціально для цього.

  Катрін Гофманн, відповідальна за зв’язки з громадськістю у DTM Print, говорить, що персоналізовані подарунки все ще користуються великим попитом як на ринку В2С, так і В2В.

  «Компанії просять солодощі з фірмовим логотипом для подарунків своїм клієнтам», – каже вона

  Взагалі, на її погляд, персоналізація – це «вся суть» на сьогоднішніх споживчих трендів та ринках B2B.

  Індивідуалізовані кондитерські та хлібобулочні вироби ідеально підходять для просування логотипів компаній на виставках та корпоративних заходах, продажів у парках розваг, а також для приватних світських зустрічей.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  У 900-літньому монастирі Ґрімберґен відкрили інноваційну пивоварню та ресторан

  Ультрасучасна броварня абатства Ґрімберґен повертає мистецтво пивоваріння до його витоків — туди, звідки все почалося майже 900 років тому,...

  Вам може сподобатися: