Неділя, 17 Жовтня, 2021
інше

  Питна формула. Херсонська компанія робить амарантові вершки за технологією гідроудару

  Компанія «Жидкие фрукты» існує 10 років. Це сімейний бізнес родини Осипенків у Херсоні. Першими продуктами, які вони виготовили, були соєві вершки та чорнична паста. 

  Вибір читачів

  Тетяна Осипенко, керівник компанії, розповіла NEWFOOD.MEDIA: на ці лінійки дали позитивні висновки Міністерство охорони здоров’я та науково-дослідні установи Національної академії наук України.

  Тетяна Осипенко, керівник компанії «Жидкие фрукты»

  Нещодавно «Жидкие фрукты» вивели на ринок новий продукт – амарантові вершки.

  Формула HTD-technologу®

  Чоловік Тетяни — Сергій — вчений-винахідник. Він має 60 патентів. Одна з його ідей — виготовити продукт за допомогою кавітації (гідроудару). Так з’явилася запатентована HTD-technologу®.

  Завдяки цій технології засвоюються практично всі 100% властивостей натуральної сировини, стають доступними організму вміст кісточок (ядерець) і шкірки фруктів, овочів, ягід, насіння, горіхів та бобів.

  Це схоже на плескання в долоні

  «Насіння б’ється одне об одне з невеликою кількістю води. Відбувається тертя за певного тиску, в замкнутому контурі, без кисню та без нагріву. Жодного руйнування, ніяких міксерів та металу. Ми не додаємо до маси ні цукру, ні підсилювачів смаку. Завдяки унікальній технології, переводимо насіння в рідку, питну форму», — розповідає Тетяна Осипенко.

  За її словами, після цього збільшується кількість поживних речовин, адже в кінцевому продукті міститься все, що не перетравлюється в первісному вигляді. Це вміст кісточки і шкірки з безліччю корисних поліфенолів, жирних ненасичених кислот, вітамінів та мінералів тощо.

  Чому саме амарант

  Насіння рослини має високоякісний рослинний білок і сквален. Останній володіє антиоксидантними та адаптогенними властивостями, регенерує клітини.

  Раніше його видобували лише з печінки акул

  Сквален був доступний винятково для дуже заможної частини населення. Нещодавно цю речовину знайшли в насінні амаранту.

  «Люди почали ділити його на складові. Наприклад, виробили олію, а те, що залишилося, змололи в борошно або додали залишки в пластівці чи в хліб. У нас зовсім інша технологія. Вона дозволяє споживати амарант комплексно, практично цілком засвоювати його організмом. Тобто, ми нічого не розділяємо. Насіння переводимо в схожу на вершки, рідку пастоподібну форму за допомогою власної HTD-technologу®», — каже керівник «Жидких фруктов».

  Лізину в таких рослинних вершках удвічі більше, ніж у пшениці та втричі більше, ніж у кукурудзі. Олія амаранту і харчові волокна амарантових вершків очищують кишківник та покращують травлення.

  Продукт допомагає знизити рівень холестерину в крові, захищає від токсинів печінку, допомагає вивести з організму важкі метали та радіонукліди, відновлює й омолоджує шкіру. Також здійснює антибактеріальний захист організму.

  Без магазинів

  Замість поличок магазинів компанія займається мережевим маркетингом. Їхніми клієнтами є близько 200-300 сімей з різних куточків України.

  Окрім амарантових вершків, асортимент продукції «Жидких фруктов» налічує понад 70 позицій. Це – фрукти, ягоди, горіхи, соєві боби, зерно, насіння, овочі в рідкому й пастоподібному вигляді.

  Найцікавіші позиції – макове та горіхове молочко, ну і, звісно, вершки з амаранту.

  За словами керівника компанії, наразі серед вершків найбільший попит мають — соєві.

  За смаковими і функціональними властивостями, кожен продукт добре доповнює один одного. Наприклад, амарантові вершки виробник рекомендує поєднувати під час споживання з пастами.

  1 коментар

  1. Я купил этот продукт. Это не сливки. Это просто вода с перемолотым амарантом, которую можно делать дома. Они продают 300 мл за 100 грн. Надувательство. Это цена полноценного смузи в ресторане.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Українська гастролавка варить лавандову каву, аналогів якої немає у світі

  Українська лавка локальних продуктів DeCoupaGe «DCG coffee» створює авторську каву з лавандою та поєднує продукти, що смакують до кави,...

  Вам може сподобатися: