Стартап створив систему, що опрацьовує мільйони замовлень від різних служб доставки одночасно

Бельгійський ресторанний технологічний стартап Deliverect зібрав $65млн на подальшу розробку інноваційної платформи для обробки замовлень.

spot_img

Фінансування очолили DST Global Partners та Redpoint Ventures, та існуючі інвестори OMERS Ventures, Newion та Smartfin. Засновники Deliverect також взяли участь в інвестиційному раунді.

Загалом від свого старту компанія зібрала $86,8 млн

Нова платформа дозволяє керувати замовленнями сторонніх служб доставки, направляючи їх в єдиний потік, котрий надходить в основну POS-систему ресторану.

Це дозволяє співробітникам ресторану не вводити замовлення вручну на гаджетах відповідних служб доставки у POS-систему, тим самим значно економить час та зменшує ймовірність неточності замовлень.

Хоча автоматизовані технології доставки існують давно, саме ця розробка є незамінною для компаній, котрі одночасно використовують кілька сторонніх служб доставки. Наприклад, Uber Eats, Deliverroо, DoorDash, GrubHub тощо.

Зараз програмне забезпечення Deliverect застосовується у понад 10 000 ресторанів по всьому світу

Платформою користуються такі відомі мережі як Pret a Manger, Taco Bell, та Le Pain Quotidien.

Програмне забезпечення Deliverect усуває так звану ситуацію «планшетного аду», з якою стикаються багато ресторанів, співпрацюючи зі сторонніми службами доставки.

Зазвичай кожна окрема служба надає ресторану свій планшет для обробки вхідних замовлень. Потім ці замовлення необхідно вручну ввести в основну POS-систему ресторану. Чим більше служб доставки додає ресторан, тим більше заплутаною стає обробка замовлень.

У Deliverect заявили, що опрацювали з новою розробкою понад 30 млн замовлень. Зараз середня швидкість становить 1 млн замовлень на тиждень.

Джерело: The Spoon

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Британці «смажать» пончики під пучком пари — без жиру та консервантів

Ентоні Флетчер, засновник стартапу, у співпраці з британськими вченими розробили та запатентували власну технологію виготовлення пончиків, що дозволяє тісту...

Мона поїсти: Співзасновник monobank запускає віртуальні ресторани з доставкою

«Кілька років тому ми запустили monobank. Один з наших головних принципів: «У нас немає витрат на відділення, тому ми...

Глобальне меню: ТОП-10 трендів, що драйвитимуть ринок їжі у 2021 році

Особливу ставку на інновації робили хіба що ресторани, які боролись за виживання.Це підтверджують цифри. Згідно даних IRI, у 2020...

З мікроводоростей створили веганський чеддер. Він тягнеться, як сир та містить багато В12

Сир не тільки має гострий смак і тягнеться, як справжній, але й багатий вітаміном В12.Одна 28-грамова порція сиру містить...

12 пісних страв на Різдво: як урізноманітнити святкове меню

Кутя Найголовніша страва Різдва – кутя. Це те, що несе в собі дух цього свята! Окрім того, кутя готується з...

Молоко за рецептом від штучного інтелекту буде краще звичайного

Ginkgo Bioworks, як платформа для клітинного програмування та біозахисту, використовуватиме свої потужності з виробництва білка та платформу генеративного штучного...

Може вас зацікавити

Поляки розробили наклейки, які подовжують термін зберігання грибів

Формат наклейки – простий у використанні, говорить Тім Малефіт,...

Собівартість культивованого м’яса упала до $4, наступна відмітка – $2

Ще в лютому компанія оголосила, що виробничі витрати на...

Вибір редактора
В продовження теми