Сервіс Glovo розпочав співпрацю з АТБ. Допомогли американські технології

Сервіс Glovo відтепер здійснюватиме кур’єрську доставку з мережі супермаркетів АТБ. Замовлення уже доступне у мобільному додатку Glovo.

Щоб інтегрувати в додаток АТБ, компанії скористалися технологією Corezoid Process Engine від американської компанії Middleware.

Дмитро Расновський, генеральний менеджер Glovo в Україні, говорить, що на сьогодні у компанії є партнерські супермаркети, де частка продажів через сервіс Glovo перевищує 10% від товарообігу супермаркету.

«За 2020 рік нам вдалося значно виростити категорію доставки з супермаркетів, приєднавши до додатка ряд всеукраїнських мереж. Зараз ми починаємо співпрацю з мережею АТБ», сказав він.

Це заощадить час клієнта, а ще мінімізує можливі ризики в умовах погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, додав Борис Марков, гендиректор корпорації «АТБ».

До речі, Glovo на сьогодні працює у понад 650 містах в 22 країнах світу на трьох континентах: в Європі, Центральній і Південній Америці, Африці на південь від Сахари.

В Україні сервіс доступний жителям 29 міст. Серед нихКиїв, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Полтава, Суми, Буча, Ірпінь, Вишгород та інші.

У минулому році в сервіс Glovo проінвестував венчурний фонд GR Capital, що свідчить про неабиякі перспективи росту компанії. З 14 бізнесів, що є на сьогодні у портфелі GR Capital п’ять набули статусу «единорогів» (тобто досягли капіталізації в $1 млрд).

Джерела: Інтефакс-Україна, Glovo

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Дизайнерка з Іспанії перетворює харчові відходи на засоби по догляду за шкірою

Віра виготовляє продукти по догляду за шкірою із фруктів, наприклад з апельсинів, від яких відмовилися супермаркети, оскільки вони не...

Ізраїльський стартап друкуватиме рослинні яйця на 3D-принтері

Новий продукт створений за підтримки венчурної компанії Millennium Food-Tech, яка займається фінансуванням стартапів з харчових технологій. Millennium Food-Tech профінансувала Egg’n’up...

У Нідерландах за допомогою мікробів створили замінник риби та м’яса

Білковий продукт може бути отриманий з маніоки, кукурудзи, картоплі, цукрового очерету та навіть буряка.Багатий на протеїн Fermotein виготовляється методом...

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому, проте це – дебют стартапу у закладах громадського харчування.Культивована олія...

Мініатюрні букети: у Польщі створили унікальний формат чаю

Унікальний чай компанія презентувала на виставці Biofach, найбільшій виставці органічної їжі, в Німеччині.Щоб чай було зручно заварювати, мінібукети кріплять...

ТОП-6 фруктів для ефективного зволоження організму

Технології не стоять на місці не тільки в технічному плані, а і в селекції овочів та фруктів. Мова йде...

Може вас зацікавити

Nestlé вивела на полиці веганський KitKat, який розробляла два роки

Веганська версія культового батончика обіцяє стати альтернативою без компромісів. KitKat...

Вибір редактора
В продовження теми