Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Сервіс Glovo розпочав співпрацю з АТБ. Допомогли американські технології

  Сервіс Glovo відтепер здійснюватиме кур’єрську доставку з мережі супермаркетів АТБ. Замовлення уже доступне у мобільному додатку Glovo.

  Вибір читачів

  Щоб інтегрувати в додаток АТБ, компанії скористалися технологією Corezoid Process Engine від американської компанії Middleware.

  Дмитро Расновський, генеральний менеджер Glovo в Україні, говорить, що на сьогодні у компанії є партнерські супермаркети, де частка продажів через сервіс Glovo перевищує 10% від товарообігу супермаркету.

  «За 2020 рік нам вдалося значно виростити категорію доставки з супермаркетів, приєднавши до додатка ряд всеукраїнських мереж. Зараз ми починаємо співпрацю з мережею АТБ», сказав він.

  Це заощадить час клієнта, а ще мінімізує можливі ризики в умовах погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, додав Борис Марков, гендиректор корпорації «АТБ».

  До речі, Glovo на сьогодні працює у понад 650 містах в 22 країнах світу на трьох континентах: в Європі, Центральній і Південній Америці, Африці на південь від Сахари.

  В Україні сервіс доступний жителям 29 міст. Серед нихКиїв, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Полтава, Суми, Буча, Ірпінь, Вишгород та інші.

  У минулому році в сервіс Glovo проінвестував венчурний фонд GR Capital, що свідчить про неабиякі перспективи росту компанії. З 14 бізнесів, що є на сьогодні у портфелі GR Capital п’ять набули статусу «единорогів» (тобто досягли капіталізації в $1 млрд).

  Джерела: Інтефакс-Україна, Glovo

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Мережа київських ресторанів годує личинками, ферментованими бобами та палючим том-ямом

  Так, у «В’єтнамському Привіті» можна спробувати ферментовані боби. У «Китайському» — личинок.Співвласник бренду Міша Кацурін розповідає, що вони намагаються...

  Вам може сподобатися: