Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Проба із пробірки. Вперше у світі культивоване м’ясо почали доставляти додому

  Компанія з виробництва альтернативного білку Eat Just стала першою у світі, хто розпочав доставку додому культивованого м’яса.

  Вибір читачів

  Для реалізації цього проєкту Eat Just започаткувала партнерство зі службою доставки їжі foodpanda.

  Спільний проект стартував у Сінгапурі, де Eat Just здійснив перший у світі продаж культивованого м’яса в грудні 2020 року в ресторані «1880».

  Згідно задумки, клієнти зможуть замовити страви з 1880 року, у приготуванні яких використовується культивована курка Eat Just’s GOOD Meat. Доставлять унікальну їжу до дверей кур’єри foodpanda.

  Це перший випадок, коли споживачі зможуть їсти м’ясо на основі клітин, не виходячи з власного будинку

  Досі таку можливість можна було отримати хіба що під час ексклюзивних тестувань смаку інноваційного продукту. Приміром, таку змогу надавали кухонні лабораторії Supermeat в Ізраїлі, де клієнти пропонують відгуки про страви замість оплати.

  Ресторан «1880» залишається єдиним у світі, який фактично продавав культивоване м’ясо.

  Тим часом споживачі сприймають лабораторно вирощений білок все ширше. Його просувають як продукт, що допоможе попередити кліматичну катастрофу. А стартапи по всій земній кулі отримують величезні кошти на виробництво. Один лише Eat Just нещодавно зібрав на це $200 млн. Серед інших компаній – Future Meat, Mosa Meat та CellMEAT.

  Джерело

   

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лідер ринку спортивних напоїв створив вишневий сік, що відновлює м’язи

  Продукт преміум-класу, концентрат Черибунді готується на основі терпкої вишні, найбільш багатої антиоксидантами суперягоди у світі. Компанія застосовує власний методом екстрагування...

  Вам може сподобатися: