Стартап отримав $3 млн інвестицій на фуд-пікапи — шафки для самовивозу їжі

Компанія Minnow Technologies, яка створює розумні шафки для доставки їжі зібрала $3 млн інвестицій, що будуть спрямовані на комерціалізацію виробництва фуд-пікапів.

Фінансування очолила Branded Strategic Hospitality. В інвестиційному раунді взяли участь Elevate Capital та Portland Seed Fund.

Таким чином, загальне фінансування Minnow складає $6,4 млн

Виробництво мобільних систем для зберігання обідів компанія розпочала у 2017 році. У 2018 — перейшли на виробництво фуд-пікапів. Минулого року стартап запустив свою останню розробку в Портленді, штат Орегон.

Розумні шафки можна встановлювати в житлових будинках, офісних приміщеннях, тощо. Зовні блоки схожі на шафки від Amazon.

Подібні системи набувають популярності, оскільки вони дають можливість безконтактної доставки з надійними умовами зберігання. Кур’єр поміщає їжу у блок, а замовнику надходить смс з кодом.

Food Pickup може інтегрувати з різними службами доставки та POS-системами ресторанів, має безконтактний інтерфейс

Завдяки подібним рішенням зручності та безпеки, Minnow стали переможцями Smart Kitchen Summit минулого року на презентації вітрин стартапів.

Нові установки вже розташовані по всій території США та Японії, повідомили у компанії. До того ж, перша партія фуд-пікапів розпродана, стартап приймає попередні замовлення на другу партію.

Завдяки новому фінансуванню вдасться пришвидшити виробництво першої комерційної моделі шафок для самовивозу їжі, заявили у Minnow.

Джерело: The Spoon, Minnow

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

В Ізраїлі представили перший в світі стейк рибай на основі клітин, надрукований на 3D принтері

Технологія 3D-біодруку Aleph Farms поєднує в собі культивування клітин і 3D-друк. Як зазначають в компанії, живим клітинам коров'ячої тканини...

Інвестори вкладаються у ферментований білок. Кількість угод зросла на 40%

Водночас зниження середнього розміру угоди контрастує зі зростанням кількості інвестицій. У звітному періоді було укладено 268 угод, що на...

Кава з насіння фініків — виробник альтернативної кави випустив свій новий продукт

Американський виробник альтернативної кави Atomo у першому кварталі 2022 року поповнить асортимент двома новими смаками, створеними з насіння фініків...

Фіни нагодують місію на Марс їжею, створеною з повітря

Solar Foods виробляє мікробний білок, використовуючи лише водень, СО2 та електроенергію Просто надати астронавтам харчування, яке збереже їх живими, –...

ТОП-6 фруктів для ефективного зволоження організму

Технології не стоять на місці не тільки в технічному плані, а і в селекції овочів та фруктів. Мова йде...

Стартап створив «пігулку» для імунітету із секретного інгредієнта королівського торта

Жувальні цукерки підтримують імунне здоров’я та містять утричі більше органічних ягід бузини, ніж багато провідних брендів. А також не...

Може вас зацікавити

Французький стартап створив надпоживне веганське молоко з водоростей

Очолюваний жінками стартап мав на меті запропонувати споживачам альтернативний...

Литовці пакуватимуть їжу в нанокоробки, які поглинатимуть зайвий жир

На заміну картонним харчовим контейнерам, вкритим поліетиленовою плівкою, прийшла...

Вибір редактора
В продовження теми