П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Стартап отримав $3 млн інвестицій на фуд-пікапи — шафки для самовивозу їжі

  Компанія Minnow Technologies, яка створює розумні шафки для доставки їжі зібрала $3 млн інвестицій, що будуть спрямовані на комерціалізацію виробництва фуд-пікапів.

  Вибір читачів

  Фінансування очолила Branded Strategic Hospitality. В інвестиційному раунді взяли участь Elevate Capital та Portland Seed Fund.

  Таким чином, загальне фінансування Minnow складає $6,4 млн

  Виробництво мобільних систем для зберігання обідів компанія розпочала у 2017 році. У 2018 — перейшли на виробництво фуд-пікапів. Минулого року стартап запустив свою останню розробку в Портленді, штат Орегон.

  Розумні шафки можна встановлювати в житлових будинках, офісних приміщеннях, тощо. Зовні блоки схожі на шафки від Amazon.

  Подібні системи набувають популярності, оскільки вони дають можливість безконтактної доставки з надійними умовами зберігання. Кур’єр поміщає їжу у блок, а замовнику надходить смс з кодом.

  Food Pickup може інтегрувати з різними службами доставки та POS-системами ресторанів, має безконтактний інтерфейс

  Завдяки подібним рішенням зручності та безпеки, Minnow стали переможцями Smart Kitchen Summit минулого року на презентації вітрин стартапів.

  Нові установки вже розташовані по всій території США та Японії, повідомили у компанії. До того ж, перша партія фуд-пікапів розпродана, стартап приймає попередні замовлення на другу партію.

  Завдяки новому фінансуванню вдасться пришвидшити виробництво першої комерційної моделі шафок для самовивозу їжі, заявили у Minnow.

  Джерело: The Spoon, Minnow

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  На роботів-офіціантів та кур’єрів — лідер роботехніки Keenon зібрав рекордні $200 млн

  Раунд очолив фонд венчурного капіталу Softbank Vision Fund 2. Серед інших інвесторів — CICC ALPHA та Prosperity 7 Ventures.Keenon...

  Вам може сподобатися: