Неділя, 13 Червня, 2021
інше

  Засновник GUDFUD створив проєкт з доставки заморожених страв та відкриє в Києві 10 магазинів

  Засновнику компанії GUDFUD Олександру Гудкову через пандемію довелося переформатувати свій бізнес. Щоб працівники, зайняті у масштабному виробництві, не лишилися без роботи, він заснував проєкт «Гудфуд Вдома», що займається доставкою заморожених ресторанних страв.

  Вибір читачів

  До кінця року він планує відкрити в Києві 10-20 фірмових магазинів. Перший уже працює на Троєщині. 

  Є онлайн-магазин, також заморожена продукція присутня в мережі Wine Time, і можливо скоро з’явиться в одній з найбільших українських мереж супермаркетів.

  Власний роздрібний рітейл Гудков розглядає як наступний етап розвитку свого бізнесу.

  До пандемії GUDFUD мав пікові показники. Компанія щодня доставляла в київські офіси 20 тис. обідів

  Проте з початком карантину кількість замовлень різко впала — до 500 в день. Через якийсь час вдалося досягти 1000, але цього все одно було замало, згадує Гудков.

  «Гудфуд Вдома» – це сучасні заморожені страви, які люди зазвичай їдять в ресторанах, а у нас вони можуть їх замовити за більш доступною ціною і приготувати вдома», — говорить бізнесмен.

  На старті сервіс пропонував 12 позицій страв, зараз меню розширилося до 30. 

  Свого клієнта компанія бачить як людину з креативної індустрії у віці 18-40 років.

  Гудков розповідає, що ця аудиторія дуже любить італійську кухню, тому їй відвели 30% меню, включивши пасту, лазанью, равіолі та піццети. Є класика – пельмені, а також десертна група — круасани, булочки з корицею, шоколадні фондани. Окрім того, розширюється лінійка пирогів.

  Хоча досі компанія працювала в сегменті В2В, їй вдалося налагодити ефективну комунікацію і з В2С сегментом. 

  «Ми відразу збудували якісний зворотній зв’язок з клієнтами – всі зауваження обов’язково враховуємо, виправляємо, вносимо в CRM-систему. Зараз понад 50% клієнтів повертаються за повторними замовленнями», — додав Гудков.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап розробив «смак» курки, що знижує вміст солі в супах та маринадах

  Багатовидову лінію харчових добавок ProFlavor доповнила нова розробка пікантного курячого смаку С3307.Кім Петерсон, старший менеджер компанії, повідомила, що «смак»...

  Вам може сподобатися: