Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Є щось? На Сумщині із конопель варять сир та виготовляють ікру

  Компанія «Екосвіт», що працює у Сумській області, виготовляє з конопель протеїн, халву, сир, майонез, конопляну сіль та навіть прикраси.

  Вибір читачів

  Фермерське господарство було засноване київським менеджером Юрієм Колесником у 2006 р. Свою діяльність воно розпочало з посіву 70 га технічних конопель.

  Юрій Колесник, засновник «Екосвіт»

  Зараз «Екосвіт» займається переробкою насіння, виготовленням конопляного протеїну, олії, борошна, висівок. Виготовляють також топінамбурні чіпси.

  Як повідомляє Укрінформ, спочатку господарство самостійно висівало коноплю для переробки, але вирощування на малій площі виявилося невигідним, тому «Екосвіт» почав закуповувати уже готове вирощене насіння.

  Сьогодні Юрій Колесник та його дружина Ірина для виготовлення конопляних делікатесів співпрацюють з Сумським інститутом луб’яних культур НААН, що знаходиться у м.Глухів.

  Ірина Колесник

  З насіння коноплі можна виробляти майже все те, що і з сої

  «Професійні кухарі кажуть, що додавання в соуси конопляного протеїну надає присмаку кедрових горіхів», – говорить Юрій Колесник.

  Унікальна позиція – конопляна ікра. Це власний винахід і фірмовий продукт «Екосвіт». У складі – конопляне насіння, олія і сіль. Сам рецепт тримається в секреті. 

  Єдине, що уточнив фермер, – термічна обробка конопляному насінню не бажана. Вариться тільки сир. Щоправда, налагодити його масове виробництво складно, адже продукт має короткий термін зберігання.

  Власники розповідають, що найбільшим попитом їх продукція користується у вегетаріанців, веганів, сироїдів чи просто людей, які просто дотримуються здорового способу харчування.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

  Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

  Вам може сподобатися: