Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Будьмо! «Ідеальному кандидату» заплатять $40 тис. за відвідування пабів

  Британці створили проєкт із культурної спадщини, згідно якого готові заплатити $40 тис. за рік «ідеальному кандидату» за відвідування пабів.

  Вибір читачів

  Нещодавно Рада округу Лінкольншир опублікувала список вакансій для розвитку свого нового проєкту «Inns on the Edge».

  «Ідеальним кандидатом» бачать креативного ентузіаста

  Проєкт передбачає «дослідження та реєстрацію архітектурної та соціальної історії пабів впродовж 50-мильної ділянки узбережжя Лінкольнширу».

  Для британців паби — це невід’ємна частина історії, чимало з них передують всій історії Америки, і навіть існують цілі групи для документування та ведення історії таких громадських закладів.

  Рада заявляє, що «Inns on the Edge» «необхідний для підвищення обізнаності у відповідь на загрозу закриття пабів та сприяють сектору гостинності оговтатися від пандемії».

  Проєкт фінансується урядом Великобританії

  Вакансія абсолютно не передбачає вживання алкоголю. Натомість «ідеальний кандидат» повинен вміти «рекламувати та просувати» ці заклади, бути «впевненим комунікатором, здатним надихати та захоплювати різні типи аудиторії, включаючи людей, які не мають відношення до традиційної спадщини».

  Кандидати повинні добре розумітись на соціальній та економічній ролі пабів для Британії.

  У свою чергу Рада пропонує «конкурентоспроможну зарплату від 25 991 до 28 672 фунтів стерлінгів (приблизно $36-40 тис.), пенсію, комплексний пакет пільг та багато напрямів професійної підтримки розвитку».

  У Раді округу Лінкольншир зазначили, що пропонована робота є «пілотним проєктом» з метою інформування та створення подібних в інших частинах графства і загалом Англії.

  Джерело: Food And Wine

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Велика продуктова мережа продаватиме сіль, якій 300 млн років. Її збирають з підземних потоків в Африці

  Сіль Орікс добувають у пустелі Калахарі. Її збирають з підземних потоків, що протікають через древні скельні утворення Двіка, яким...

  Вам може сподобатися: