Субота, 12 Червня, 2021
інше

  Штучне морозиво опиниться поза законом: за порушення штрафуватимуть на 10000 євро

  В Італії розглядають закон, який передбачає штраф за продаж штучно покращеного морозива.

  Вибір читачів

  Морозиво, або як його там називають джелато, стало одним із гастрономічних символів Італії. Тому уряд серйозно налаштований проти крамничок, які продають штучно збиті або неякісні версії знакового десерту.

  Планується, наприклад, штрафувати виробників морозива, які додатково насичують десерт повітрям задля збільшення об’єму або додають желатин, штучні ароматизатори, синтетичні барвники та гідрогенізовані  жири.  

  Якщо законопроект буде прийнятий, єдиними дозволеними інгредієнтами стануть молоко та його похідні, яйця і свіжі фрукти. 

  Ті, кого зловлять на використанні штучних складників, будуть змушені заплатити штраф у розмірі до 10 000 євро.

  В даний час морозиво крафтового виробництва містить від 20 до 30% повітря, що є побічним ефектом енергійного змішування інгредієнтів. У штучних версіях використовується стиснене повітря, тож його вміст може складати до 80% порції. 

  На законодавчому рівні планується ввести обмеження вмісту повітря у 30%

  Стефано Ферраро, який вважається одним із п’ятидесяти найкращих виробників морозива в Італії, говорить, що це визнає та захистить справжніх майстрів джелато від тих, хто  використовує заздалегідь приготований лід чи кремові основи та продають повітря замість десерту.  

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Щось шкварчить. Українці створили цукерки з чилі і без жодних підсолоджувачів

  Це далеко не повний асортимент YARO, яка спеціалізується на виробництві здорових солодощів та десертів на основі рослинних інгредієнтів. Своєю аудиторією...

  Вам може сподобатися: