Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Азійський тигр. Сингапур розширює ринок альтернативних білків в обмін на фінансування

  Сингапур прагне створити глобальний епіцентр м’ясних альтернатив, заохочуючи закордонних виробників відкривати свої потужності новими інвестиціями.

  Вибір читачів

  Зараз Сингапур імпортує понад 90% їжі. Це спонукало до створення більш самостійної продовольчої екосистеми за рахунок альтернативних білків.

  Нова ініціатива має не меті забезпечити 30% своїх потреб у харчуванні на місцях до 2030 року

  Завдяки відкриттю центра білкових інновацій, схваленого регулюючими органами штату, вдалось залучити кілька потужних підприємств виробництва рослинного білка до співпраці з перспективним ринком Сингапуру.

  Так, першою стала постачати свою культивовану курятину каліфорнійська компанія, що спеціалізується на виробництві яєць на рослинній основі — Eat Just.

  У свою чергу, після інвестиційного раунду на сумму $10 млн, який очолили Temasek, K3 Ventures та інвестиційний відділ Сингапурської ради з економічного розвитку, компанія Next Gen розпочала постачання своєї веганської марки курятини Tindle до місцевих ресторанів, тим самим швидко завойовуючи ринок альтернативних білків.

  Нещодавно місцева компанія Trirec очолила раду фінансування разом з Hungry Planet, зібравши $25 млн інвестицій для Michael Post.

  «Використовуючи сили та масштаби Hungry Planet, ми можемо пришвидшити продажі альтернативних білків для підприємств громадського харчування та роздрібної торгівлі», — сказав Марк Вестфал, президент Michael Post.

  Очікується, що останнє фінансування допоможе компанії не лише розширити виробництво, а й зменшити витрати до цінового паритету та знизити вуглецевий слід потужностей.

  Джерело: Forbes

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Виробники альтернативних морепродуктів за півроку отримали рекордні $116 млн — на ринку стає гаряче

  Як свідчать дані нового звіту Інституту доброї їжі (Good Food Institute, GFI), у 2020 р. продажі альтернативних морепродуктів, отриманих...

  Вам може сподобатися: