Азійський тигр. Сингапур розширює ринок альтернативних білків в обмін на фінансування

Сингапур прагне створити глобальний епіцентр м’ясних альтернатив, заохочуючи закордонних виробників відкривати свої потужності новими інвестиціями.

Зараз Сингапур імпортує понад 90% їжі. Це спонукало до створення більш самостійної продовольчої екосистеми за рахунок альтернативних білків.

Нова ініціатива має не меті забезпечити 30% своїх потреб у харчуванні на місцях до 2030 року

Завдяки відкриттю центра білкових інновацій, схваленого регулюючими органами штату, вдалось залучити кілька потужних підприємств виробництва рослинного білка до співпраці з перспективним ринком Сингапуру.

Так, першою стала постачати свою культивовану курятину каліфорнійська компанія, що спеціалізується на виробництві яєць на рослинній основі — Eat Just.

У свою чергу, після інвестиційного раунду на сумму $10 млн, який очолили Temasek, K3 Ventures та інвестиційний відділ Сингапурської ради з економічного розвитку, компанія Next Gen розпочала постачання своєї веганської марки курятини Tindle до місцевих ресторанів, тим самим швидко завойовуючи ринок альтернативних білків.

Нещодавно місцева компанія Trirec очолила раду фінансування разом з Hungry Planet, зібравши $25 млн інвестицій для Michael Post.

«Використовуючи сили та масштаби Hungry Planet, ми можемо пришвидшити продажі альтернативних білків для підприємств громадського харчування та роздрібної торгівлі», — сказав Марк Вестфал, президент Michael Post.

Очікується, що останнє фінансування допоможе компанії не лише розширити виробництво, а й зменшити витрати до цінового паритету та знизити вуглецевий слід потужностей.

Джерело: Forbes

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Перше в світі лабораторне м’ясо краба потрапило в ресторани. Ціна — $3000 за кілограм

Її провів шеф-кухар Хосе Луїс Дель Амо з компанії TheTasteLab у ресторані Bukit Timah Kebaya. Він приготував дві страви...

Сінгапур запускає перший у світі промисловий центр з виробництва рослинного м’яса

У Сінгапурі, який першим у світі законодавчо затвердив культивовану курятину, навесні відкриється промисловий інноваційний центр по виробництву рослинного м’яса...

Ресторани годуватимуть європейців яйцями, вирощеними із дріжджів

До кінця року альтернативні яйця з’явиться у кафе, ресторанах та готелях, а у 2024-му – і у роздрібній торгівлі. Альтернативні...

Супермаркети вперше почнуть продавати рибу із 3D-принтера

Це буде цільне філе лосося на основі мікропротеїну, розроблене австралійським стартапом Revo Foods у співпраці зі шведською компанією Mycorena. Лосось...

ТОП-6 фруктів для ефективного зволоження організму

Технології не стоять на місці не тільки в технічному плані, а і в селекції овочів та фруктів. Мова йде...

Стартап створив «пігулку» для імунітету із секретного інгредієнта королівського торта

Жувальні цукерки підтримують імунне здоров’я та містять утричі більше органічних ягід бузини, ніж багато провідних брендів. А також не...

Може вас зацікавити

Фінські вчені створили яєчний білок з грибів, якими залатують тріщини в бетоні

Фінський Центр технологічних досліджень VTT спільно з вченими Future...

Олексій Коваленко, засновник бренду «Епікур» про те, як заробити репутацію і гроші на філософії щастя

Навіть у повсякденному житті ця людина носить одяг корпоративного...

Вибір редактора
В продовження теми