П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Ті ще овочі: OVO, в який повірив Федорів, закриває новий раунд інвестицій

  Український сервіс доставки овочів OVO, який у березні залучив $150 тис. на розвиток, закриває новий раунд інвестицій на ще більшу суму.

  Вибір читачів

  Розмір поки не розголошують, проте засновники говорять, що ці вкладення допоможуть компанії отримати лідерство на ринку Києва.

  Зараз серед свої прямих конкурентів вони називають FreshMart та Foodex24. Непрямі – доставка від «Сільпо», Zakaz.Ua, доставка від Metro, Glovo та «Ракета».

  Більша частина грошей піде на маркетинг та навчальну роботу з аудиторією

  Близько 30% компанія спрямує на розвиток IT-інфраструктури. Решту витратять  на запуск власної торгової марки, створення продуктової лінійки, різноманітні тестування продуктів.

  Загалом на 2021 р. OVO планує розширити асортимент до 500 позицій. Окрім овочів та фруктів вони пропонуватимуть крупи, олії, спеції.

  Компанія розраховує покрити Київ доставкою за одну годину, і відкрити ще кілька складів типу Dark store: на Позняках, поряд з пл. Перемоги і метро «Голосіївська».

  Сервіс доставки OVO створили два інтернет-маркетологи: 25-річний Роман Менкулов із Києва та 28-річний донеччанин Степан Зіняков.

  Засновники OVO

  Першим стороннім інвестором, який зацікавився проєктом, став Андрій Федорів, засновник креативної компанії Fedoriv. Зараз він є міноритарним інвестором OVO.

  Засновники говорять, що поклалися на його досвід створення й просування проєктів на національному рівні. Саме тоді їх компанія була перейменована з «Київ овочі», яка могла розраховувати тільки на регіональне представлення, до OVO.

  Пізніше до списку інвесторів додалися фонд TA Ventures та клуб приватних інвесторів ICLUB

  На сьогодні доставкою стартапу користуються 8,5 тис. людей. Щоденно компанія має до 175 замовлень, а середній чек складає 920 грн.

  Найчастіше на OVO замовляють авокадо – у 60% випадків. А головним каналом залучення клієнтів (до 45% замовлень) стала реклама в Google.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лондонський стартап створив їстівну упаковку з матеріалу, який за добу виростає до метра

  Стартап пропонує замінити пляшки, пластикові бокси та поліетиленові пакети на пакування з революційного матеріалу, який можна їсти.Пакування Oohos виготовляється...

  Вам може сподобатися: