НовиниТі ще овочі: OVO, в який повірив Федорів, закриває...

Ті ще овочі: OVO, в який повірив Федорів, закриває новий раунд інвестицій

Український сервіс доставки овочів OVO, який у березні залучив $150 тис. на розвиток, закриває новий раунд інвестицій на ще більшу суму.

Розмір поки не розголошують, проте засновники говорять, що ці вкладення допоможуть компанії отримати лідерство на ринку Києва.

Зараз серед свої прямих конкурентів вони називають FreshMart та Foodex24. Непрямі – доставка від «Сільпо», Zakaz.Ua, доставка від Metro, Glovo та «Ракета».

Більша частина грошей піде на маркетинг та навчальну роботу з аудиторією

Близько 30% компанія спрямує на розвиток IT-інфраструктури. Решту витратять  на запуск власної торгової марки, створення продуктової лінійки, різноманітні тестування продуктів.

Загалом на 2021 р. OVO планує розширити асортимент до 500 позицій. Окрім овочів та фруктів вони пропонуватимуть крупи, олії, спеції.

Компанія розраховує покрити Київ доставкою за одну годину, і відкрити ще кілька складів типу Dark store: на Позняках, поряд з пл. Перемоги і метро «Голосіївська».

Сервіс доставки OVO створили два інтернет-маркетологи: 25-річний Роман Менкулов із Києва та 28-річний донеччанин Степан Зіняков.

Засновники OVO

Першим стороннім інвестором, який зацікавився проєктом, став Андрій Федорів, засновник креативної компанії Fedoriv. Зараз він є міноритарним інвестором OVO.

Засновники говорять, що поклалися на його досвід створення й просування проєктів на національному рівні. Саме тоді їх компанія була перейменована з «Київ овочі», яка могла розраховувати тільки на регіональне представлення, до OVO.

Пізніше до списку інвесторів додалися фонд TA Ventures та клуб приватних інвесторів ICLUB

На сьогодні доставкою стартапу користуються 8,5 тис. людей. Щоденно компанія має до 175 замовлень, а середній чек складає 920 грн.

Найчастіше на OVO замовляють авокадо – у 60% випадків. А головним каналом залучення клієнтів (до 45% замовлень) стала реклама в Google.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Вчені поселили буру гниль на вичавки смородини, і отримали новий ароматизатор

Результати дослідження вони опублікували в ACS’ Journal of Agricultural and Food Chemistry. Там вчені зазначають, що суниця лісова цінується...

Безос і Гейтс інвестували мільйони в стартап, який за допомогою вулканічного мікроба виробляє м`ясо

Альтернативні молочні та м’ясні продукти з’являться на полицях уже в цьому році.Поки що Nature's Fynd будує фабрику площею 35...

«Тарілка» на всіх. В Україні запрацював перший банк їжі

Організацію у 2019 році створив у Львові українець Ростислав Косюра, який до цього 23 роки прожив у Німеччині та...

Рослинні сухпайки для ЗСУ: чому це важливо?

27 червня 2022 року на сайті президента України з’явилась петиція «Про введення вегетаріанських та веганських сухих пайків для Збройних...

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому, проте це – дебют стартапу у закладах громадського харчування.Культивована олія...

На розвиток кадрів та інновації можна отримати понад 5 млн грн гранту

USAID очікує, що це сприятиме підвищенню економічної стабільності українських виробників та сприятиме інноваціям. У межах програми буде надано орієнтовно 20...

Може вас зацікавити

Канадський стартап створює морепродукти із грибів енокі та кореня чистотілу

Розробка Seed to Surf базується на дослідженні вподобань споживачів....

Заїсти стрес. Стартап ONO додав у вівсянку багато протеїну та гриби – для зниження тривожності

З новим продуктом засновники компанії Нілу Шахріарі та Джейсон...

Вибір редактора
В продовження теми