Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Український рітейлер навчить підприємців сучасному фудбізнесу. Є гранти

  Мережевий рітейлер «Сільпо» навчить майбутніх фудпідприємців, як організувати свій бізнес, вибудувати виробництво та логістику, а також допоможе їм освоїти фінансові та маркетингові інструменти.

  Вибір читачів

  Про це все розкажуть на новому весняному курсі школи «Фудпросвіта», який стартує уже 11 травня.

  На учасників чекають інтенсивна програма занять і навіть майданчик для старту

  Згідно з умовами курсу, передбачено кілька грантових місць, нетворкінг з фахівцями та чималі можливості — зокрема стати резидентом «Лавки Традицій», і потрапити на полиці супермаркету.

  «Лавка Традицій» — це проєкт «Сільпо» з підтримки та розвитку малих українських фермерів і ремісників. Десять років поспіль проєкт вишукує унікальні локальні продукти та популяризує якісне та екологічне мале підприємництво.

  «Фудпросвіта» — освітній проєкт «Лавки Традицій» для тих, хто хоче творити власну фудісторію

  Марина Булацька, керівниця «Лавки Традицій», розповідає, що чимало гарних ініціатив згасає на самому старті. Це відбувається тому, що ентузіазм власників ідей не підкріплений практичними знаннями про побудову бізнесу.

  Викладачі освітньої програми

  «Наша місія — дати ці знання. Цього року ми поглибили теми, які найбільше «болять» фудпідприємцям — фінанси та маркетинг. Також ввели новинку — тест бізнес-ідеї», — говорить вона.

  Щоб отримати грант на навчання, до «Фудпросвіти» потрібно надіслати мотиваційний лист.

  За три роки існування «Фудпросвіта» написала реальні історії успіху. Приміром, Анастасія й Олексій Конюші, які в 2014 р. перевезли з Луганська в Черкаську область 30 вуликів, зараз мають сімейну справу, а їх крем-мед продається на полицях «Лавки Традицій» у 25 магазинах по всій Україні.

  Джерела: Сільпо, Фудпросвіта

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  На роботів-офіціантів та кур’єрів — лідер роботехніки Keenon зібрав рекордні $200 млн

  Раунд очолив фонд венчурного капіталу Softbank Vision Fund 2. Серед інших інвесторів — CICC ALPHA та Prosperity 7 Ventures.Keenon...

  Вам може сподобатися: