Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Битва титанів: Nestlé запускає рослинне молоко та готується до протистояння з головним конкурентом

  Найбільша в світі харчова компанія – швейцарська Nestlé – випустила на ринок інноваційний напій із гороху. Вона націлена захопити чималу частку на ринку молочних продуктів рослинного походження, що оцінюється в $17 млрд.

  Вибір читачів

  Замінник рослинного молока під брендом Wunda для початку з’явиться у Франції, Нідерландах та Португалії, а потім вийде на інші європейські ринки.

  Компанія називає напій «епічним у всьому» — його можна використовувати скрізь, де раніше застосовувалося звичайне молоко.

  Wunda можна просто пити, залити ним сухий сніданок, додати у гарячі напої та використовувати у кулінарії.

  У Nestlé говорять, що створити альтернативу з настільки широким застоcуванням було непросто

  Більшість «молока» на основі злаків, горіхів чи гороху має специфічний смак, низький вміст білка або погано змішується чи піниться в гарячих напоях. Це означає, що досі споживачам потрібно було 2-3 рослинні варіанти для різного використання.

  «Wunda — по-справжньому універсальний, смачний напій на основі гороху. Він є чудовим джерелом білка та клітковини», — каже Стефан Пальцер, головний технологічний директор Nestlé.

  Горохове молоко має чудовий нейтральний смак, а його виробництво – вуглецево-нейтральне.

  «Рослинні замінники в їжі і напоях дійсно зараз знаходяться на підйомі. Я займаюся цим бізнесом багато років, і ніколи не бачив, щоб ця категорія росла так швидко або так сильно», — додав Седрик Бем, голова відділу молочних продуктів Nestlé в Європі, на Близькому Сході і в Північній Африці.

  До слова, з запуском бренду рослинного молока Nestlé починає справжнє протистояння з Oatly, яка пропонує в Європі свою вівсяну альтернативу. Різку появу Wunda пов’язують якраз з планованим IPO Oatly.

  Джерела: Nestlé, Financial Times

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Нідерландах збудують завод, де вироблятимуть унікальний білок за допомогою грибів

  Очікується, що фабрика запрацює до 2022 року. Початкова потужність виробництва — 10 тис. т на рік, до 2027 р....

  Вам може сподобатися: