НовиниРозклав на молекули: Український творець молекулярного борщу отримав вищу...

Розклав на молекули: Український творець молекулярного борщу отримав вищу світову відзнаку

Український шеф-кухар Юрій Ковриженко отримав міжнародну кулінарну нагороду та звання Амбасадора смаку в глобальній гастрономії (Ambassador of Taste for the Global Gastronomy).

Ця офіційна нагорода вважається вищою відзнакою у світі гастрономії, та вручається як окремим кухарям, так і організаціям.

Юрій Ковриженко є давнім промоутером української кухні на світовому рівні. Він відкривав українські ресторани за кордоном, працюючи з фермерами та місцевими виробниками та модернізуючи українську кухню.

Однією із флагманських кулінарних інновацій шеф-кухаря є поєднання українських національних традицій з молекулярною гастрономією.

Ми розкладаємо борщ на молекули, – Юрій Ковриженко

Саме він приготував український молекулярний борщ, світлини якого були опубліковані в найвідомішому ресторанному рейтингу Michelin Red Guide та виданні CHEF.

Молекулярний борщ

Молекулярний борщ – це створений спеціальними техніками концентрат справжньої страви. «Перед подачею його заливають гарячим бульйоном, і він отримує консистенцію звичайного українського борщу», – пояснює сам шеф-кухар.

Посеред іншого Юрій співпрацює з програмою «Кулінарна дипломатія» Міністерства закордонних справ України, яка провадиться в Європі та Азії.

Він прагне популяризації української кухні, і для цього адаптує смаки національних страв під особливості того чи іншого регіону.

Приміром, готуючи для мусульманів, шеф-кухар не використовує свинину, а замінює її на яловичий бекон, максимально схожий до сала.

Джерела: Facebook, Ukraine.ua

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Одна “безсмертна” лінія клітин корови дасть трильйони тонн м’яса

Розробка дозволить масово виробляти етичні м’ясні продукти та прокладе шлях до масової комерціалізації, допомагаючи інноваторам подолати проблеми масштабованості та...

Хліб з морських водоростей протидіє гіпертонії та містить багато білку

Технологія біологічної випічки Sea & Flour розрахована на виготовлення хліба з високим вмістом білка та низьким вмістом натрію. Основним...

Агнець небожий: перша у світі лабораторна ягнятина з’явиться через 2 роки

В даний час її продукт знаходиться на стадії прототипу, а сама компанія перебуває в процесі залучення фінансування.Наразі більшість стартапів...

Львів’яни варять кабачкові цукати, які схожі на банан та диню

“За нашою традицією, це повністю натуральний продукт. Навіть у якості барвника використовуємо смородину та червоний буряк”, – говорять у...

Корейський стартап створив інгредієнт, який надає рослинам смак м’яса

ACOMS — це протеїн Х-фактора, знайдений і “витягнутий” із морських водоростей. Як повідомляється, він надає м’ясним праймерам рослинного походження...

Стартап смажить популярні снеки із черв`яків та продає на вулицях

Харчова цінність інноваційних продуктів перевершує звичну м’ясну чи рослинну їжу. Снеки з комах містять багато білка, мінерали та вітаміни,...

Може вас зацікавити

На відновлення постраждалого від війни бізнесу можна отримати 100 тис. грн

Програму грантової допомоги запустила міжнародна організація Save the Children...

Zero waste lifestyle: що таке “нуль відходів”? Філософія безвідходного тренду

Останнім часом все частіше можна почути такий вираз, як...

Вибір редактора
В продовження теми