Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Ловля на личинок. У Європі дозволили вживати в їжу жовтого мучнистого черв’яка

  Європа дала дозвіл на комерціалізацію висушених личинок Tenebrio molitor — жовтого мучнистого черв’яка і його похідних продуктів на своєму ринку та визнала їх безпечними, відповідно до умов використання та специфікацій.

  Вибір читачів

  Рішення базувалось на заявці, поданій французьким виробником комах Agronutris, який відтепер став першою європейською компанією, офіційно уповноваженою продавати личинки Tenebrio molitor як їжу для людей.

  Висушені личинки жовтого мучнистого черв’яка є відмінним джерелом білка

  «Будучи одним з перших виробників комах, які вклали великі кошти у розробку нових харчових продуктів, Agronutris сприяв розробці наукових доказів, що демонструють безпеку наших харчових продуктів», — сказав Седрік Ауріол, співзасновник Agronutris.

  Відтепер заявники матимуть можливість комерціалізувати продукти з комах у Європі протягом п’яти років

  До того ж, інші виробники Tenebrio molitor можуть використовувати «захищені» наукові дані, розроблені Agronutris за згодою останніх.

  Слід відмітити, що європейські виробники комах, які комерціалізували свою продукцію на національному рівні до 2018 року, можуть продовжувати продовольчу діяльність, допоки не отримають нові дозволи.

  Така «перехідна міра» сприяє стабільному притоку інвестицій

  Так, минулого тижня європейський проект з виробництва комах ValuSect профінансував підприємства Північно-Західної Європи на суму 170 тис. євро (приблизно $419,8 тис.), щоб допомогти їх розвивати харчовий бізнес на основі комах.

  Джерело: Food Ingredients First

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Виробники альтернативних морепродуктів за півроку отримали рекордні $116 млн — на ринку стає гаряче

  Як свідчать дані нового звіту Інституту доброї їжі (Good Food Institute, GFI), у 2020 р. продажі альтернативних морепродуктів, отриманих...

  Вам може сподобатися: