Субота, 12 Червня, 2021
інше

  Корови не винні. Вперше у світі створене «молоко» із мікроводоростей

  Sophie's Bionutrients розробила першу у світі альтернативу молоку з мікроводоростей.

  Вибір читачів

  Напій виготовляється з рослинного протеїнового борошна. Його гомогенізують з водою, отримуючи структуру, подібну до горіхового молока.

  Альтернативне молоко за харчовою цінністю відповідає коров’ячому. Однак вміст білку може бути підвищений до 50%. Це досягається зміною співвідношення води та розчинного борошна з мікроводоростей.

  Sophie’s Bionutrients – перша у світі харчова технологічна компанія, яка використовує мікроводорості та патентовані технології для розробки 100% рослинного та стійкого альтернативного білку.

  Компанія вбачає у мікроводоростях суперфуд майбутнього

  «Ми віримо у силу природи, яку можна спрямувати для побудови стійкого, екологічного виробництва. Мікроводорості є найкращим способом досягти цього», – каже Юджин Ван, співзасновник і генеральний директор компанії.

  Велика перевага полягає також у тому, що «молочний» напій не містить алергенів.

  Sophie’s Bionutrients використовує у виробництві власний штам мікроводоростей. Натуральне борошно з них виходить нейтрального кольору, тому його можна адаптувати під виробництво будь-якого продукту – від рослинних напоїв до котлет для гамбургерів.

  Мікроводорості самоокупні, їх можна вирощувати на харчових відходах, таких як відпрацьоване зерно чи патока.

  Sophie’s Bionutrients вирощує мікроводорості у захищеному середовищі. Це дозволяє отримати в 10 разів більший врожай та зменшити собівартість сировини для подальшої переробки.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Ні риби, ні м’яса: поставки рослинної яловичини до ресторанів зросли на 80%

  Про це свідчать дані американської The NPD Group, яка оцінювала динаміку у порівнянні з аналогічним місяцем 2020 року, коли...

  Вам може сподобатися: