П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Жуй кунжут. Штучний інтелект вирощує «смарт-кунжут» з підвищеним вмістом білку

  Експортна компанія Dipasa об'єднала зусилля з розробником технологій штучного інтелекту Equinom задля виробництва кунжутного концентрату, вміст білка в якому може досягати 65-70%.

  Вибір читачів

  «Ми розпочали селекцію «смарт-кунжуту» в 2014 році, а вже 2019-го випустили наші перші комерційні сорти кунжуту без ГМО», — сказав Гіл Шалев, генеральний директор Equinom.

  Так, завдяки співпраці Equinom та Dipasa вдалося створити унікальний кунжут Smarter Sesame Protein, який може застосовуватись як джерело альтернативного білка.

  Smarter Sesame Protein виведений природним шляхом за допомогою алгоритмів геномної оптимізації та штучного інтелекту

  Насіння будуть використовувати для виробництва високобілкового кунжутного концентрату з протеїновими показниками до 70% — як заміну м’яса та молока.

  Олія з такого насіння менше гірчить, тоді як отриманий білок є повністю нейтральним за своїми смаковими властивостями.

   «Білок зі «смарт-кунжуту» стане унікальним доповненням до рослинної промисловості завдяки конкурентоспроможності з соєю та горохом», — зауважив Сесар Коелло, генеральний директор Dipasa.

  Нові сорти можуть похвалитися високим вмістом олії — до 58% та значними показниками врожайності.

  Слід зазначити, що Dipasa вже виготовляє концентрат з білковим показником 50%, враховуючи, що вміст протеїну в кунжуті становить 23%.

  Обсяг глобального ринку кунжуту досягне $17,77 млрд вже до 2025 року, внаслідок його зростаючої популярності як функціональної складової харчової промисловості, прогнозує партнерство.

  Джерело: Food Ingredients First

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: