Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Чіповані: 92% відвідувачів ресторанів після вакцинації продовжать замовляти їжу онлайн

  92% відвідувачів ресторанів продовжать здійснювати онлайн-замовлення після вакцинації. І лише 8% повернуться до звичного ланчу у закладі харчування, як це було до пандемії.

  Вибір читачів

  Про це свідчать результати дослідження, опубліковані виданням Delivering On Restaurant Rewards у співпраці з компанією Paytronix.

  Для відстеження впливу віку та статусу вакцинації на способи замовлення їжі дослідники опитали 1884 американських споживачів.

  Як виявилося, пандемічні звички досить глибоко вкорінилися у щоденне життя

  Проте є й інші результати. Зокрема, 26% досі невакцинованих клієнтів ресторанів планують частіше замовляти їжу на місці після отримання щеплень.

  Дослідження вказує на те, що можливості цифрового замовлення є більш важливими для ресторанів, ніж інших секторів (наприклад, роздрібної торгівлі), оскільки клієнти планують і далі віддавати більшу перевагу цифровим технологіям.

  Хоча самі керівники ресторанів з оптимізмом дивляться на перспективи свого бізнесу на фоні прискорення вакцинації. Наприклад, генеральний директор Starbucks Кевін Джонсон під час звітування інвесторам заявив, що глобальний прогрес у галузі вакцинації забезпечить потік клієнтів, який утримуватиметься 2-3 роки.

  Окрім того, 60% відвідувачів закусочних говорять, що їм комфортніше і приємно перекусити на вулиці.

  Однак, як показують дані Paytronix, це не означає, що брендам потрібно повністю змінити цифрові стратегії, які вони запровадили впродовж минулого року.

  Джерела: Restaurantdive, Paytronix

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Ізраїльський стартап вирощує в лабораторії 700 грамів курячого жиру за раз. Це — найбільше у світі

  Технологія стартапу побудована на платформі Peace of Meat, бельгійської компанії з вирощування жиру, яку MeaTech придбала минулого року. MeaTech стверджує,...

  Вам може сподобатися: