Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  «Це» створило коктейльні ковбаски та шматочки «не бекону» з рослин

  Лондонський виробник м’ясних альтернатив This («Це») зробив перший крок на ринку закусок, випустивши як заміну м’яса рослинні коктейльні ковбаси «This Isn’t Pork» (дослівно – «Це не свинина»).

  Вибір читачів

  Продукт є одним із трьох у новій літній лінійці. Інші два – шматочки «This Isn’t Bacon» (у перекладі – «Це не бекон») та шпажки «This Isn’t Chicken» («Це не курятина»).

  Новими продуктами бренд взяв на себе зобов’язання запропонувати рослинні альтернативи всім традиційним продуктам на м’ясній основі, доступним у супермаркетах.

  This з’явився на ринку Великобританії після того, як двоє м’ясоїдів протестували їжу без м’яса та вирішили, що більше не хочуть повертатися до звичного способу харчування.

  До того, як стати співзасновниками нової компанії у 2019 році, вони мали стабільну роботу.

  На розробку, вивчення, дегустації та удосконалення смаку рослинних альтернатив пішло півтора роки.

  В результаті компанія отримала набір продуктів, які «дозволяють їсти м’ясо, не вбиваючи його»

  Окрім всього, This значно економить ресурси на виробництво альтернативної їжі. Якщо на отримання кілограму яловичини йде понад 4 тис. літрів води, то на рослинний замінник – 121 л. Викиди СО2 скорочуються у 40 разів.

  При цьому коктейльні ковбаски все так же збагачені залізом та вітаміном В12, мають багато білку. Вся лінійка This містить більше протеїну, ніж окремо взяті сочевиця, тофу, майже всі овочі.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап із Кембриджа створить промислові біореактори для вирощування «лабораторного» м’яса

  Генеральний директор стартапу Джек Рейд вважає, що існуючі зараз установки біореакторів для вирощування клітинного м’яса є недостатньо продуктивними.Вони розроблені...

  Вам може сподобатися: