П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Собівартість культивованого м’яса упала до $4, наступна відмітка – $2

  Ізраїльська компанія Future Meat Technologies продовжує знижувати собівартість лабораторно вирощеного м’яса.

  Вибір читачів

  Ще в лютому компанія оголосила, що виробничі витрати на її розробку – курячу грудку «із пробірки» – склали €6,70 (приблизно $7,50). Зараз уже йдеться про $4.

  Щоправда, виробничі витрати розраховуються не на кілограм, а на одиницю виробу вагою 110 грамів.

  Однак це уже є значним зниженням собівартості, що допоможе Future Meat у майбутньому досягти цінового паритету зі звичайною куркою та вивести на ринок свій перший продукт.

  Через рік собівартість ймовірно знизиться до $2

  Ром Кшук, генеральний директор компанії, вважає, що виробничі витрати можуть впасти до $2 протягом наступних 12-18 місяців. За цей же період компанія сподівається випустити свій продукт на ринок США.

  Як і інші виробники культивованого м’яса, Future Meat використовує клітини тварин і «копіює» їх у великих біореакторах. Однак компанія відрізняється тим, що для вирощування «курятини» використовує суміш рослинних і тваринних інгредієнтів.

  Виготовляти культивоване м’ясо все ще дорого, і багато компаній намагаються досягти цінового паритету порівняно з традиційним м’ясом. Поки що споживач якщо і виявляє бажання спробувати альтернативні м’ясні продукти, то лише з етичних, екологічних та медичних причин. Але часто вартість такої їжі є рушійним фактором рішень про придбання.

  Нагадаємо, на сьогодні єдиною країною, яка дозволила продавати культивоване м’ясо, залишається Сингапур.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  На роботів-офіціантів та кур’єрів — лідер роботехніки Keenon зібрав рекордні $200 млн

  Раунд очолив фонд венчурного капіталу Softbank Vision Fund 2. Серед інших інвесторів — CICC ALPHA та Prosperity 7 Ventures.Keenon...

  Вам може сподобатися: