Неділя, 13 Червня, 2021
інше

  Не якась там торба. Німецькі студенти створили еко-сумки із фруктових шкірок

  Студенти берлінського університету Джоханна Хехемейєр-Кертен та Лобке Бекфельд створили із шкірок фруктів еко-сумки, що розчиняються у воді та можуть використовуватись як добрива.

  Вибір читачів

  Sonnet155 являють собою невеликі пакети з ручками, позиціонуються більше як одноразові, але можуть використовуватись до зносу.

  Полотно для сумок складається із двох компонентів постіндустріальних відходів

  Ключовим інгредієнтом еко-торбинок є пектин, гелеутворювач, який витягується із клітинних стінок відходів плодів, отриманих при виготовленні соків.

  Полотно посилене целюлозними волокнами довжиною до 5 мм, які відфільтровуються в процесі промислового текстильного виробництва як відходи, оскільки вони занадто короткі для виготовлення текстильних виробів.

  Суміш з’єднують з теплою водою та дають їй затвердіти протягом п’яти днів. Після чого можна зшивати виріб

  «Відсоток целюлози, довжина та щільність волокон визначають структуру та рівень еластичності й напівпрозорості матеріалу, а натуральні пігменти пропонують різноманітні кольори», — каже Джоханна Хехемейєр-Кертен.

  Sonnet155 підлягають вторинній переробці. Еко-торбинку можна розчинити в теплій воді. Відфільтрована за допомогою сита целюлоза використовується для виготовлення нових таких же виробів, а пектин — як добриво.

  «Ми розробили сумку, як більш досконалий варіант звичайного паперового пакета», — додала Джоханна.

  Наразі студенти шукають промислових виробників для співпраці та комерціалізації свого проєкту.

  Джерело: Dezeen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Україні створили перший рослинний стейк. Він схожий на мармурову яловичину

  Паралельно з запуском виробництва рослинного стейка, компанія вже налагодила виготовлення бургерних котлет GreenFish, GreenBeef та фаршу GreenFarsh.За властивостями продукти...

  Вам може сподобатися: