Середа, 22 Вересня, 2021
інше

    Не якась там торба. Німецькі студенти створили еко-сумки із фруктових шкірок

    Студенти берлінського університету Джоханна Хехемейєр-Кертен та Лобке Бекфельд створили із шкірок фруктів еко-сумки, що розчиняються у воді та можуть використовуватись як добрива.

    Вибір читачів

    Sonnet155 являють собою невеликі пакети з ручками, позиціонуються більше як одноразові, але можуть використовуватись до зносу.

    Полотно для сумок складається із двох компонентів постіндустріальних відходів

    Ключовим інгредієнтом еко-торбинок є пектин, гелеутворювач, який витягується із клітинних стінок відходів плодів, отриманих при виготовленні соків.

    Полотно посилене целюлозними волокнами довжиною до 5 мм, які відфільтровуються в процесі промислового текстильного виробництва як відходи, оскільки вони занадто короткі для виготовлення текстильних виробів.

    Суміш з’єднують з теплою водою та дають їй затвердіти протягом п’яти днів. Після чого можна зшивати виріб

    «Відсоток целюлози, довжина та щільність волокон визначають структуру та рівень еластичності й напівпрозорості матеріалу, а натуральні пігменти пропонують різноманітні кольори», — каже Джоханна Хехемейєр-Кертен.

    Sonnet155 підлягають вторинній переробці. Еко-торбинку можна розчинити в теплій воді. Відфільтрована за допомогою сита целюлоза використовується для виготовлення нових таких же виробів, а пектин — як добриво.

    «Ми розробили сумку, як більш досконалий варіант звичайного паперового пакета», — додала Джоханна.

    Наразі студенти шукають промислових виробників для співпраці та комерціалізації свого проєкту.

    Джерело: Dezeen

    Написати відповідь

    введіть свій коментар!
    введіть тут своє ім'я

    Вибір редактора

    Каліфорнійці створили перший у світі безлакогольний джин, текілу та бурбон з канабісу

    Бренд покликаний створити інноваційні коктейльні напої, використовуючи низькі дози канабісу, при цьому демонструючи нові соціальні напої «без калорій та...

    Вам може сподобатися: