П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Не заважають: ринок замінників яєць активно зростає, але гравців все ще мало

  Світовий ринок замінників яєць зростає. Результати досліджень показують, що до 2021 року цей сектор сягне $1,15 млрд.

  Вибір читачів

  Розвитку сегменту сприяють активний попит на рослинні інгредієнти, а також збільшення чисельності веганів, вегетаріанців та флекситаріанців серед населення.

  Одначе на ринку альтернативних яєць все ще мало гравців

  Найвідоміша — це, мабуть, американська альтернатива омлету JUST. Ізраїльський стартап Zero Egg — ще одне виробництво рослинних замінників яєць.

  Також з’явилася EVO Foods, що базується в Мумбаї. Стартап розраховує зробити справжній прорив на ринку, пропонуючи альтернативу рідких яєць на рослинній основі.

  На розробку альтернативного продукту йде чимало часу. Компанії EVO знадобилося близько 18 місяців, щоб отримати рідку альтернативу яєць, яка готується із суміші квасолі маш, нуту та гороху.

  Стартап CRACKD у Великобританії розпочав процес розробки понад чотири роки тому, коли її засновники побачили для себе величезну можливість у сфері веганських замінників яєць, говорить генеральний директор Рік Робертс.

  В результатиі вони отримали рідкі яйця на рослинній основі, призначені головним чином для використання у випічці. Досягнувши бажаного смаку та текстури у класичному британському пудингу, CRACKD продовжив випробування свого продукту в тортах, кіш, омлетах, фрітатах та заварному кремі. Продукт вийшов на ринок у листопаді 2020 року.

  З точки зору функціональності спражні яйця неймовірно універсальні. Їх можна використовувати для аерації, зв’язування, коагуляції, фарбування, емульгування, ароматизації, піноутворення, промивання та збивання.

  В рослинних альтернативах досягти відразу кількох властивостей дуже важко, говорить Робертс.

  Ще одна складність — отримати необхідну текстуру, додають в EVO. Перші їх ітерації були або пастоподібними, або занадто жорсткими. Все ж, врешті-решт компанія запропонувала найбільш наближену за консистенцією імітацію.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пиво, зварене з роботом-пивоваром, взяло золото на найбільшому конкурсі у світі

  Американський портер Крістіана Чендлера, приготований за допомогою BEERMKR, обійшов 164 учасників. "Чорт, я взяв золото! Та я роками намагався виграти...

  Вам може сподобатися: