Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Стартап, що друкує лабораторний жир та карпаччо, оголосив про будівництво заводу

  Ізраїльський стартап з біодруку Mea Tech оголосили про створення пілотного виробництва цільних шматків м’яса, яке буде введене в експлуатацію не раніше 2022 року.

  Вибір читачів

  Компанія Mea Tech має намір створити експериментальний завод попередньо для виготовлення культивованого курячого жиру для бельгійської компанії Pease of Meat, яку придбала ще в грудні 2020 року.

  У Mea Tech стверджують, що лабораторно вирощений жир може значно покращити текстуру та органолептичні властивості культивованого м’яса, тим самим максимально наблизивши смакові якості до природного аналога.

  Втім, «жир з пробірки» — це лише частина загального плану компанії.

  Наразі Mea Tech продовжує розробляти процес виробництва цільних шматків культивованого м’яса — стейків та курячих грудок за допомогою технології 3д-біодруку.

  Розробка повних розрізів лабораторно вирощеного м’яса є набагато складнішим процесом, ніж створення продукту у вигляді фаршу, оскільки потрібно відтворити ідентичні розрізи волокон м’язів, кровоносних судин, сполучної тканини та вкраплення жиру, зазначили у компанії.

  Поки що Mea Tech вдалося «надрукувати» шар мяса, схожий на карпаччо

  Незважаючи на те, що пілотне виробництво у першу чергу буде спрямовано на збільшення масштабів виготовлення культивованого курячого жиру для Pease of Meat, Mea Tech планує впровадити свої технології 3д-друку для виготовлення повноцінного стейка та курячої грудки протягом найближчих кількох років.

  Джерело: The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Пиво, зварене з роботом-пивоваром, взяло золото на найбільшому конкурсі у світі

  Американський портер Крістіана Чендлера, приготований за допомогою BEERMKR, обійшов 164 учасників. "Чорт, я взяв золото! Та я роками намагався виграти...

  Вам може сподобатися: