Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Британський сніданок: Клітинні сосиски з’являться у ресторанах через два роки

  Британська Ivy Farm, що була виокремлена з Оксфордського університету, до 2023 року планує вивести на ринок ковбаски із культивованого м’яса.

  Вибір читачів

  Засновники компанії доктор Русс Такер та професор Кеті Є вихідці з Оксфордського університету. Вони зустрілися на кафедрі інженерних наук. Саме Оксфорд став джерелом технології Ivy Farm, а також надав фінансування через посівний фонд University Challenge.

  Як і більшість виробників клітинного м’яса, Ivy Farm використовує невелику кількість попередньо відібраних тваринних клітин. Їх поміщають у біореактор, де клітини вирощуються і розмножуються в м’ясо. 

  Однак Ivy Farm заявляє, що її технологія «змінює правила гри» завдяки «унікальній системі вирощування клітин». Інноваційність підходу передбачає створення спеціальної поверхні, яка забезпечує безперервний збір «урожаю» і не вимагає технологічної зупинки виробничої системи. 

  Крім того, вирощене м’ясо має меншу собівартість порівняно з іншими технологіями. 

  Мета Ivy Farm продавати своє культивоване м’ясо в магазинах і ресторанах до 2023 року безумовно дуже амбітна. 

  Поки що єдиною країною, яка схвалила продаж культивованого м’яса, лишається Сінгапур

  Ivy Farm уже починає свій збір інвестицій, маючи на меті залучити понад $22 млн для проведення підготовчих науково-дослідницьких робіт, що передують виходу на ринок нового продукту. Цього можна досягти менш ніж за два роки.

  Джерела: Русс Такер, Ivy Farm, The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: