Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  23 нові компанії почали культивувати м’ясо. Інвестиції б’ють рекорди

  У світі під кінець 2020 року було запущено по меншій мірі 23 нові компанії, які займаються культивуванням м’яса, що склало рекордний максимум для цього ринку.

  Вибір читачів

  Всього вирощуванням м’ясних культур займається 76 компаній на 43% більше, ніж в 2019 р.

  В сегменті рослинних замінників білку лише в США за останній рік з’явилося 112 нових брендів замінників м’яса, яєць та молока.

  Також запущено 13 компаній, які виготовляють альтернативні продукти за технологією ферментування.

  Як свідчать дані Інституту хорошої їжі (Good Foof Institute), зараз ідеальний час для інвестування в сегмент альтернативного білку.  Він має значний потенціал та високі темпи щорічного приросту.

  Справжнім розсадником досліджень та комерціалізації клітинного м’яса дослідники інституту називають Ізраїль. За останній рік він запустив мінімум 5 підприємств, що займаються культивуванням білку.

  Також 2020 рік був першим роком, коли споживачі змогли придбати справжні молочні продукти без тварин, виготовлені за технологією точного бродіння. Таким є, наприклад, морозиво Perfect Day.

  В цілому, ферментаційні компанії, спрямовані на виробництво білку, у 2020 р. отримали $590 млн інвестицій, що удвічі перевищує обсяг попереднього року.

  Ще однією тенденцією є створення цільнокускового м’яса. Для рослинних замінників стартапи навчилися використовувати 3Д-друк та інші подібні підходи.

  “Індустрія альтернативних білків у 2020 р. залучила рекордних $3,1 млрд інвестицій більше, ніж за будь-який рік раніше. Це багатообіцяючий сигнал для подальшого розвитку категорій, що лише зароджуються”, — додали в Good Foof Institute.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Індії створили морозиво та льодяники, що світяться як медузи, коли їх облизують

  Реакція ґрунтується на ферменті люциферази, який при лизанні язиком створює ефект світіння за звичайних умов, без застосування ультрафіолету.За словами...

  Вам може сподобатися: