Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Американці «зварили» білок з мікроба, що живе в кишечнику горил

  Американська компанія SuperBrewed Food перша у світі створила веганський білковий порошок шляхом ферментації мікроба, взятого зі слизової оболонки кишечника травоїдної тварини.

  Вибір читачів

  Ферментація не є новою розробкою, цей процес вдало використовується для модифікації смаку та текстури рослинних інгредієнтів.

  Втім, американська компанія SuperBrewed Food здійснила прорив у ферментаційному та альтернативному білковому просторі.

  «Ми розпочали з розгляду системи травлення потужних наземних ссавців, таких як горили, які харчуються виключно рослинами, але мають бактерії травної системи, які перетворюють рослинну біомасу на білки», — сказав Брайян Трейсі, генеральний директор компанії.

  SuperBrewed Food «витягли» унікальний мікроб із слизової оболонки кишечника травоїдної тварини, який у природному середовищі приймає участь у травленні та розмножили його за допомогою цукрів.

  Компанія використовує анаеробне бродіння — такий же процес, як у пивоварнях

  Далі бактеріальний білок промивають, відокремлюють та сушать, створюючи білковий порошок, готовий до застосування.

  Готова біомаса має молочний смак, надзвичайно високий рівень білка — до 85% та значущий рівень вітаміну В12. До того ж він є гіпоалергенним та не містить ГМО. Здатний до піноутворення та емульгування.

  Одна чайна ложка білкового порошку містить 25% рекомендованої щоденної порції вітаміна В12

  На сьогодні компанія залучила $45 млн капіталу від приватних інвесторів та збирається відкрити свій перший раунд фінансування для зовнішніх інвесторів, який планує використати для комерціалізації своїх продуктів, за попередніми даними — веганських сирів, на початку 2022 року.

  Джерело: The Spoon, SuperBrewed Food

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: