StartupМона поїсти: Співзасновник monobank запускає віртуальні ресторани з доставкою

Мона поїсти: Співзасновник monobank запускає віртуальні ресторани з доставкою

Дмитро Дубілет, український бізнесмен, один із співзасновників першого мобільного банку в Україні monobank, долучається до фуд-сегменту. Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook.

«Кілька років тому ми запустили monobank. Один з наших головних принципів: «У нас немає витрат на відділення, тому ми можемо собі це дозволити». За дуже схожим принципом ми запустили сервіс харчування Ba Foods. Ми готуємо і оперативно доставляємо смачну їжу», – ділиться бізнесмен.

За його словами, головна особливість Ba Foods – там «страшенно смачно».

Зараз на ринку доставки їжі в основному працюють традиційні ресторани. Їх основний бізнес і, відповідно, витрати йдуть обслуговування гостей в залі. Натомість Ba Foods запускає віртуальні ресторани, і не несе цих затрат.

«Наші кухні добре обладнані, але не перебувають на червоних лініях. Ми не платимо за зайву посадкову площу і обслуговуючий персонал, – пояснює Дубілет. – Наша їжа смачна тому, що завдяки бізнес-моделі ми можемо собі дозволити дуже якісні інгредієнти».

Крім їжі, засновники багато інвестують у правильні технології. Ba Foods має професійну службу підтримки, швидку й ефективну доставку (до 30 хвилин), ввічливих кур’єрів та подарунки для постійних клієнтів.

Скоро обіцяють також обновити бренд та зробити мобільний додаток, «щоб замовлення їжі було таким же приємним і простим, як платежі в monobank».

Ba Foods уже має чотири точки по Києву

«Найбільш приголомшливе, що вони мало не відразу вийшли на потужність 50-70% і прибуток! Це відбувається завдяки високому retention rate – після першого замовлення клієнти до нас повертаються», – пояснює співзасновник нового сервісу.

Додає, що Ba Foods має амбітні плани. Найближчі місяці відкриють ще кілька точок по Києву, щоб охопити більшу частину міста. Потім – інші міста та країни. У якийсь момент планують підняти інвестиції.

Бізнес-партнерами Дубілета у новій справі є підприємці  Андрій Барашенко та Денис Стамат, що мають великий досвід в e-commerce. «І, головне, знають толк в смачній їжі», – додає співзасновник monobank.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Азійський тигр. Сингапур розширює ринок альтернативних білків в обмін на фінансування

Зараз Сингапур імпортує понад 90% їжі. Це спонукало до створення більш самостійної продовольчої екосистеми за рахунок альтернативних білків. Нова ініціатива...

Чому виробництво їжі — це єдиний шлях виживання агрохолдингів в сучасних умовах

У структурі українського виробництва та експорту сільськогосподарської продукції домінує сировина, виняток із правила становить хіба що соняшникова олія.Сировинний характер...

Румунська кінорежисерка збирає на Kickstarter інвестиції на чай із кукурудзи

Науковець-активіст, етнолог і кінорежисер із Румунії Вікторія Балтаг запустила кампанію на Kickstarter по збору інвестицій на виробництво чаю із...

Перестиглі банани пустили на еко-шкіру: з тонни отримують 50 кв. м полотна

Зі зростанням етичної моди бренди почали віддавати перевагу м’якій шкірі. Втім, більшість існуючих на ринку зразків створені з пластмаси.Зважаючи...

В Іспанії створили упаковку із сироватки. Вона подовжить термін зберігання сиру на 50%

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, з 18 млн тонн сиру, виробленого в усьому світі, щороку утворюється 180...

Сегмент рослинної риби схожий на дикий захід: на що стартапи отримують інвестиції у 2022 році

Ці цифри враховують усі інвестиції в компанії, що займаються виробництвом рослинних, ферментованих і культивованих морепродуктів.Величезна частка зібраного фінансування пішла...

Може вас зацікавити

У Гонконзі з’явилася перша кулінарна академія для гуру веганської кухні

Нова кулінарна школа відкрита у співпраці з гігантом сектору...

Вибір редактора
В продовження теми