Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Nestlé готує новий веганський бургер з коноплі та фави

  Інноватор у сфері рослинної їжі Sweet Earth Foods планує випустити бургер Sweet Earth Awesome 2.0 на основі коноплі. З новим продуктом вона розраховує встигнути до початку сезону приготування на грилі.

  Вибір читачів

  Sweet Earth Foods належить Nestlé, яка на тлі зростаючого попиту на рослинні альтернативи м’ясу продовжує серію запусків нових продуктів по всьому світу.

  Для приготування Sweet Earth Awesome Burger 2.0 за основу використовується суміш гороху та фави, а також протеїн, отриманий із конопель.

  конопляний протеїн забезпечує «кращу структуру та більшу справжність гамбургерів»

  Інший продукт Sweet Earth Foods – веганський хот-дог Jumbo – замість м’ясних сосисок має поєднання гороху та картоплі. Також у портфелі бренду є поживні солоні закуски з рослинних інгредієнтів.

  Нові продукти Sweet Earth Foods розроблені її кулінарними командами у співпраці з Центром досліджень продуктів харчування компанії Nestlé, та глобальною мережею досліджень та розробок Nestlé з використанням патентованих технологій та досвіду у сфері рослинних білків.

  Райан Ріддл, старший фахівець з розробки продуктів Nestlé та Sweet Earth, розповідає, що перша версія рослинного бургеру отримала неймовірний успіх. 

  Версія 2.0 стане ще соковитішою та матиме м’якшу текстуру

  Конопляний бургер буде доступним на території США у мережах Target, Whole Foods, HEB, Sprouts та Amazon Fresh. Роздрібна ціна складе $5,99 за штуку.

  Джерела: FoodIngredientsFirst, Вrandeating

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап із Кембриджа створить промислові біореактори для вирощування «лабораторного» м’яса

  Генеральний директор стартапу Джек Рейд вважає, що існуючі зараз установки біореакторів для вирощування клітинного м’яса є недостатньо продуктивними.Вони розроблені...

  Вам може сподобатися: