Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  Вкруту. Із мікропротеїну та водоростей створили перше у світі ціле рослинне яйце

  Сінгапурський виробник харчових продуктів OsomeFood створив перше у світі ціле веганське яйце, зварене вкруту.

  Вибір читачів

  Яйце виготовлене з ферментованого мікропротеїну та морських водоростей, має у своєму складі незамінні амінокислоти, подібно до тваринних білків та не містить холестерину.

  Спираючись на основну ідею наукової роботи «Мікропротеїни як безпечні замінники м’яса», що мікропротеїн є найбезпечнішим і найбільш стійким замінником білків, стартап взяв цей інгредієнт за основу.

  Калорійність рослинного продукту значно менша за його природній аналог

  До того ж, як зазначається на сайті компанії, OsomeFood «керуються суворою політикою нульової толерантності щодо процесів та інгредієнтів. Застосовувані компоненти не містять ГМО, молочних продуктів, глютену,  пестицидів, штучних добавок, барвників, ароматизаторів, консервантів та холестерину».

  Яйці на рослинній основі набувають неабиякої популярності у сучасному світі.

  Згідно останніх даних Асоціації рослинних продуктів харчування та Інституту хорошої їжі, у 2020 році продажі веганських яєць зросли на 168%, що майже у 10 разів перевищує показники яєць птиці.

  Більшість рослинних замінників яєць представлені у порошкоподібній або рідкій формі, тому остання розробка OsomeFood є проривом у естетиці альтернативних яєць.

  В доповнення до останньої інноваційної розробки, компанія також виготовляє інші цікаві продукти на рослинній основі, включаючи рибні котлети та фрикадельки і локшину, які можна придбати на офіційному сайті.

  Джерело: The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: