Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Glovo купує у Delivery Hero відразу три бренди в шести країнах

  Glovo купує відразу 3 бренди, які контролються Delivery Hero в 6 країнах: Foodpanda у Румунії та Болгарії, Donesi у Сербії, Чорногорії, Боснії та Герцеговині, а також Pauza у Хорватії.

  Вибір читачів

  Вказані придбання обійдуться компанії в $208 млн. Угода є помітно симетричною торішній, коли Delivery Hero виклала $272 млн за покупку бізнесу Glovo у 8 країнах Латинської Америки.

  Тоді Glovo почала вихід з ринку Латинської Америки, прагнучи покращити свою прибутковість. Компанія заявила, що вона буде зосереджена на «ключових ринках, де може побудувати довгостроковий стійкий бізнес, і надалі давати своїм клієнтам унікальну багатокатегорійну пропозицію».

  Транзакції по придбанню бізнесу в Боснії та Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Чорногорії та Сербії закриють «протягом найближчих кількох тижнів»

  Наразі обидві компанії очікують на схвалення регуляторних органів.

  Поки що Glovo не уточнює дату закриття угоди по Румунії, все залежатиме від того, як швидко зреагує орган з питань конкуренції.

  «Ми зосереджуємося на ринках, де бачимо чіткі можливості. Центральна та Східна Європа є дуже важливою частиною нашого плану», — говорить Оскар П’єр, генеральний директор та співзасновник Glovo.

  Delivery Hero за останні пару років вибудував потужний бізнес у балканському регіоні. «Однак, маючи багато операційних пріоритетів, ми вважаємо, що Glovo буде в кращому становищі, щоб продовжувати створювати унікальний досвід для наших клієнтів у цьому регіоні», — додав Ніклас Остберг, генеральний директор та співзасновник Delivery Hero.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Каліфорнійці створили перший у світі безлакогольний джин, текілу та бурбон з канабісу

  Бренд покликаний створити інноваційні коктейльні напої, використовуючи низькі дози канабісу, при цьому демонструючи нові соціальні напої «без калорій та...

  Вам може сподобатися: