Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Погнали на понгамію. Danone взявся за розробку продуктів з бобів дерева понгамії

  Гігант молочної промисловості Danone розпочав співпрацю з компанією Terviva для розробки нових харчових продуктів з використанням олії та протеїну з бобів понгамії.

  Вибір читачів

  Terviva займається комерціалізацією понгамії. Понгамія є квітучим деревом, що походить з Австралії та Індії, а також часто вирощується у Флориді.

  З гектару насаджень можна отримати в 10 разів більший урожай бобів, ніж з гектару сої

  Окрім рослинного білку та олії з понгамії можна отримувати біопаливо, що робить її привабливою для вирощування.

  Фінансові деталі співпраці Danone з Terviva не розголошуються. До цього Terviva повідомляла, що зібрала $54 млн на комерціалізацію олії з понгамії та стійкого рослинного білку.

  Оголошення про партнерство з’явилося в той час, коли виробники харчових продуктів все більше прагнуть задовольнити потреби споживачів у стійких джерелах їжі. Незалежно від розміру підприємства приділяють більше уваги практикам відновлювального землеробства, які покращують стан ґрунту, якість води та біорізноманіття.

  Дерева понгамії

  Співпраця Terviva з Danone дозволить французькій молочній компанії пришвидшити розробку пропозицій, що виготовляються на основі рослинних інгредієнтів.

  Олія понгамії має золотистий колір і може використовуватися у кулінарії. Білок з бобів культури є високорозчинним. Причому виробництво обох продуктів базується на принципах стійкого землеробства, вирощування самої понгамії майже не вимагає пестицидів, стверджують у Terviva.

  До слова, вийти на комерційні обсяги виробництва олії понгамії Terviva розраховує до 2022 року.

  Джерела: Terviva, Fooddive

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Свиняча шкіра з корицею, яблуком та журавлиною — 60-річна компанія підриває ринок сміливими закусками

  Лімітована версія закусок Southern Recipe Small Batch продаватиметься обмежений час протягом цієї осені у роздрібних магазинах. 1 упаковка розміром у...

  Вам може сподобатися: