П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Рослинне м’ясо їде в Голівуд. Мережа веганського харчування зібрала $7,5 млн на розширення

  Мережа ресторанів швидкого харчування Plant Power зібрала $7,5 млн інвестицій.

  Вибір читачів

  Раунд очолили Helia Capital USA, Eat Beyond Global Holdings та Batta Foods.

  Plant Power — це мережа ресторанів швидкого харчування, що пропонує повністю рослинне меню

  За підсумками періоду з 2019 по 2020 рік роздрібний чистий обсяг продажів Plant Power зріс більш ніж на 50%, зазначають у компанії.

  Згідно даних Інституту доброї їжі, у 2020 році продажі продуктів харчування на рослинній основі у США зростали у 2 рази швидше, ніж загальний обсяг продажів класичних продуктів харчування.

  Категорія рослинного м’яса, включаючи бургери, збільшила продажі більш ніж на $430 млн з 2019-го по 2020 рік, і наразі ринок м’ясних продуктів на основі рослин становить $1,4 млрд.

  Зростання споживчих настроїв до рослинного білка стимулювало навіть традиційні мережі фаст-фудів, такі як Burger King та McDonald’s, включити до меню страви з альтернативним м’ясом.

  На сьогодні сім діючих потужностей мережі харчування Plant Power базуються у Південній Каліфорнії. Проте у компанії мають намір відкрити ще вісім торгових точок у Сакраменто, Голівуді та Лас-Вегасі.

  Нове фінансування у мережі рослинних фаст-фудів планують використати для втілення своїх планів розширення та зосередження на розвитку нових корпоративних підрозділів.

  Джерело: The Spoon 

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Новозеландці створили безалкогольні джин, віскі та ром — не дають сп’яніти, але настрій піднімають

  У компанії стверджують, що їхній безалкогольний джин, ром і віскі викликають у споживачів відчуття, як після вживання алкогольних напоїв,...

  Вам може сподобатися: