П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Філіппінський стартап створив холодильник з кокосового лушпиння

  Філліпінський стартап Fortuna Cools прагнучи віднайти стійку альтернативу пластику, створив охолоджувальні контейнери із кокосового лушпиння, та вже зібрав фінансування на комерціалізацію свого продукту.

  Вибір читачів

  Інвестиційний раунд пройшов під керівництвом ADB Ventures та Katapault Ocean Fund. Фінансові деталі поки не розголошуються.

  Первісним наміром створення контейнерів було застосування їх рибалками для охолодження улову

  Установка має назву «горіховий охолоджувач» та виготовляється з кокосового лушпиння, яке зазвичай спалюється фермерами.

  «Щороку лише на Філіппінах дев’ять мільярдів кокосового лушпиння спалюють як сміття. Застосування кокосового волокна Fortuna Cools дозволяє уникнути викидів СО2 від спалювання та надає додатковий прибуток збідненим фермерським регіонам з кокосового горіха», — зазначають на сайті компанії.

  Стартап планує використати капітал для розширення масштабів свого виробництва, повідомив генеральний директор Девід Катлер.

  Він зазначив, що ціни вже конкурують з багатьма існуючими варіантами теплоізоляційних упаковок та супроводжуються значними знижками при покупці великих обсягів.

  «Ми комерціалізуємо охолоджувачі. Наш перший продукт вже доступний на Філіппінах для упаковки свіжих продуктів та транспортування продуктів, що швидко псуються», — сказав Катлер.

  У найближчих планах компанії — вивести товар на міжнародний ринок.

  Вже розроблені кілька дизайнів «горіхового охолоджувача», щоб зробити його придатним як для відпочинку на природі, так і повсякденного користування.

  Джерело: The Spoon, e27

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  На роботів-офіціантів та кур’єрів — лідер роботехніки Keenon зібрав рекордні $200 млн

  Раунд очолив фонд венчурного капіталу Softbank Vision Fund 2. Серед інших інвесторів — CICC ALPHA та Prosperity 7 Ventures.Keenon...

  Вам може сподобатися: