Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Український родинний стартап виготовляє древні солодощі з горіхами та м’ясом

  Поп-ап гарстростудія PapaDoci першою в Україні запропонувала незвичні азійські солодощі – мункейки.

  Вибір читачів

  PapaDoci позиціонує себе як родинний стартап. Засновником його є українець з в’єтнамським корінням Олексій Доана. Він має двох дочок. Звідси – і назва стартапу.

  Олексій Доан, засновник PapaDoci

  «Ми вміємо все, але завжди є щось більше. І ось це «щось більше» — мункейки — ми й намагаємося творити», — говорять у компанії.

  У процесі виробництва

  Команда PapaDoci адаптовує азійські рецептури для українських споживачів, лишаючи автеничними складники і багатство смаку.

  Для діабетиків та ЗОЖників мункейки випускають зі стевією

  Засновник стартапу розповідає, що для всієї Азії мункейк є не просто смаколиком і must have подарунком. Цей пиріжок має понад тисячолітню історію, пов’язану з відродженням нації і порятунком від загарбників – монголів.

  Так виглядали старовинні мункейки

  Традиційний мункейк виготовляється з начинкою із бобів лотоса. У складі – пшеничне борошно, клейний рис, трояндова вода, цукор, домашній інвертний сироп, паста «лотос», цукор, олія, кокос, ваніль, яйця, сіль та лужна вода.

  PapaDochi пішли далі. У їх асортименті – мункейки з бобовою пастою та ягодами барбарису, з різноманітними горіхами, насінням, шоколадом, травами, зеленим чаєм, і навіть м’ясом чи міксом грибів шиїтаке.

  Мункейк з м’ясом

  Зберігаються мункейки у холодильнику до 14 днів, а коштують вони від 50 грн за виріб.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Свиняча шкіра з корицею, яблуком та журавлиною — 60-річна компанія підриває ринок сміливими закусками

  Лімітована версія закусок Southern Recipe Small Batch продаватиметься обмежений час протягом цієї осені у роздрібних магазинах. 1 упаковка розміром у...

  Вам може сподобатися: