Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Виробники синабонів із сиром брі відкривають власне кафе. Замовлення зросли в 10 разів

  Бренд оригінальних солодощів «Сестри Бабенцови», який поставляє випічку у понад 50 закладів по Києву, готується відкрити власне кафе Mates.

  Вибір читачів

  Заклад буде розташований на вулиці Гоголівській, там же знаходиться і виробництво. Наразі власниці — Оля і Настя Бабенцови — займаються ремонтом приміщення.

  Сестри переїхали з Дніпра до Києва у 2014 році, а першу свою продукцію представили на КуражБазарі через 2 роки. Зараз бренд «Сестри Бабенцови» добре знають власники київських кав’ярень, постійно розширюючи співпрацю.

  Із 2019 по 2021 рік кількість замовлень випічки у сестер зросла у 10 разів

  Це відбулося після того, як власниці почали реінвестувати гроші у виробництво та накопичувати їх для майбутніх проєктів.

  У 2019 року вони зняли кухню втричі більшу за попередню — на 78 квадратних метрів, сама оренда якої коштувала 18 тис. грн щомісяця.

  Зараз Бабенцови орендували велике приміщення на 210 кв. м на місці колишніх закладів Crepe de Chine та бару «Штани». Підвал відвели під кухню та цех, а на першому поверсі і планують відкрити кафе.

  Синабоны “брі-полуниця-білий шоколад”

  Свій авторитет як виробники солодощі «Сестри Бабенцови» завоював унікальними смаками. Це сіннабони з аргусом та червоною смородиною, сиром брі, полуницею і білим шоколадом, ревенем, кокосом та карамеллю, горіхові тарталетки зі слоєного тіста, арахісове печиво та безліч інших смаколиків.

  Меренга

  До слова, саме завдяки сінабонам та брауні свого часу власниці бренду отримали перше замовлення від співвласника Coffee is Вадима Овесова. Потім вони потрапили до Espressoholic, і це було якраз тим стартом, коли хобі переросло в бізнес.

  Джерела: AIN, Facebook

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Британські дизайнери виготовили перший у світі предмет меблів з кави

  Для розробки журнального столика засновник і креативний директор Joy Resolve Джошуа Ренуф співпрацював з компанією з утилізації відходів Smile...

  Вам може сподобатися: