Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Стартап створив у лабораторії справжнє грудне молоко. На розробку пішло менше року

  BIOMILQ створила у лабораторії справжнє грудне молоко для немовлят.

  Вибір читачів

  Інноваційний продукт має у своєму профілі макроелементи, тип і пропорції яких відповідають грудному молоку людини. У ньому міститься необхідна частка білків, складних вуглеводів, жирних кислот та інших біоактивних ліпідів.

  Це великий крок для стартапу, який у лютому минулого року розробив казеїн та лактозу, схожі до тих, які містяться у людському грудному молоці.

  Але розробка компонентів та створення самого молока — дві різні речі.

  BIOMILQ не говорить про те, що його продукт біоідентичний до людського молока (існує занадто багато факторів, основаних на біології окремої людини, щоб заявити про це). Але компанія доводить макроелементальну цінність своїх продуктів, відтворюючи функціональні характеристики справжнього молока.

  Наука, що стоїть за продуктом BIOMILQ, є дуже складною, але по суті компанія вирощує епітеліальні клітини молочної залози таким чином, щоб вони могли виробляти молоко.

  Від старту технологічного процесу до отримання молока проходить 6-8 тижнів

  Врешті-решт компанія за допомогою біопсії може відібрати клітини у конкретної жінки, щоб створити грудне молоко спеціально для її малюка.

  «BIOMILQ показав, що він може створити продукт, який містить широкий набір білків людського молока, і забезпечує не тільки живлення, але й захист немовлят», — прокоментував доктор Дженніфер Сміловіц, дослідник людського молока UC Davis та технічний радник BIOMILQ.

  Мішель Еггер, співзасновник та генеральний директор BIOMILQ додав, що вони спочатку закладали два роки, щоб досягти досягти своєї мети. Однак створити продукт вдалося менш ніж за рік.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Британські дизайнери виготовили перший у світі предмет меблів з кави

  Для розробки журнального столика засновник і креативний директор Joy Resolve Джошуа Ренуф співпрацював з компанією з утилізації відходів Smile...

  Вам може сподобатися: