Неділя, 13 Червня, 2021
інше

  Сир із горіхів. Після камамберу із кеш’ю виробник рослинних сирів взявся за овес

  Молода канадська компанія прагне зробити справжній прорив у сегменті альтернативної молочної продукції, а саме – у виробництві сирів.

  Вибір читачів

  Виробництво традиційного сиру – нестійке в екологічному плані. «Сир продукує найвищі викиди парникових газів після баранини та яловичини», – говорить Марі-Кетрін Марсо, засновник та генеральний директор бренду рослинних сирів The Frauxmagerie.

  В останні роки рослинні новатори працюють над тим, щоб запропонувати споживачам більш екологічно чисті альтернативи сиру. Однак Марсо розчарована їх зусиллями.

  «За останнє десятиліття на ринку з’явилося трохи рослинних сирів. Однак вони дорогі, алергенні, а смак і текстура не зовсім такі, як хотілося б, – говорить вона. – Ось чому була заснована The Frauxmagerie. Ми прагнемо створити сир на рослинній основі, який на смак буде дійсно схожий на сир».

  Стартап уже комерціалізує дві лінійки сирних альтернатив. Свіжий асортимент виготовляється з мигдалю та включає сир Mauxarella, грецький Frauxmage та Frauxmage.

  Лінійка Aged, виготовлена ​​з кеш’ю, включає Botanic True Blue, Botanic Boka, Botanic Camembert та Botanic Swizz.

  Frauxmagerie сильно відрізняється від інших конкурентів. Зокрема, вони використовують традиційні методи виготовлення сиру шляхом витримки та ферментації.

  Зараз компанія провадить розробку нового асортименту сирних альтернатив, виготовлених з вівса.

  Також The Frauxmagerie збирає $1,5 млн для завершення автоматизації свого заводу.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Голлівудська посмішка. Американці створили протеїновий батончик з канабідіолом

  Завдяки співпраці з PureForm Global компанія використовує у своїх батончиках канабідіол, отриманий з цитрусових. На відміну від конопляного, він...

  Вам може сподобатися: