Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Інвестор шукає 10 стартапів для запуску молочного лабораторного інкубатора

  Pascual Innoventures шукає десять стартапів, що мають інноваційні рішення у сферах клітинної, ферментаційної чи прикладної технології виробництва молочних продуктів, щоб запустити першу глобальну програму інкубації клітинних технологій у молочній галузі.

  Вибір читачів

  Pascual Innoventures має на меті стати інвестором на початковій стадії для цих стартапів, щоб надалі тісно співпрацювати з ними

  Оскільки при пастеризації молока деякі його компоненти втрачаються, нова бізнес-ідея має на меті створити продукт, який би зберігав всю харчову цінність традиційного молока, а то й перевершував її.

  «Основним питанням є досягнення економічної життєздатності завдяки технологічним витратам на біореактори та нові середовища зростання. Інший виклик пов’язаний з підходом до ринку та пошуком галузей застосувань, які можуть збільшити поточне виробництво та створити нові продукти», — говорить Седжал Равджі, генеральний директор Pascual Innoventures.

  Твердий білок — казеїн та сироватка — становлять лише 3,3% від загального складу молока, 87,75 — вода, решта — цукор, переважно лактоза, жири, вітаміни та мінерали.

  Для нового культивованого продукту теоретично треба змінити лише 3,3% складу пляшки молока

  За даними дослідження RethinkX, до 2030 року майже 90% попиту на молочні продукти надходитимуть із альтернатив точного бродіння. До прикладу, створення казеїну шляхом прецизійної ферментації виявилось життєздатним методом отримання будь-якого виду сиру.

  Згідно попередніх планів, створення Mylcubator триватиме шість місяців, від вибору до демонстраційного дня.

  Джерело: Food Ingredients First

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: