Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Молоко пропонують замінити борошнистими черв’яками: це так же поживно

  Борошнистий черв'як з точки зору вмісту поживних речовин є таким же корисним, як молочний білок «золотого стандарту» (80% казеїну : 20% молочної сироватки).

  Вибір читачів

  До такого висновку дійшли вчені Маастрихтського університету у Нідерландах.

  Для проведення дослідження агротехнологічна компанія Protifarm, яка є членом коаліції природних білків комах Ÿnsect, надала борошнистого черв’яка Alphitobius diaperinus, відомого також як малі або буйволині черви.

  В результаті було встановлено, що білок, отриманий із цих комах, та молочний білок мають однакові показники перетравності, всмоктування та здатності стимулювати ріст м’язів.

  Том Морманн, генеральний директор Protifarm, говорить, що розвиток сегменту білку із комах подібний до того, що спостерігалося на ранніх стадіях впровадження м’яса на рослинній основі чи альтернатив молочним продуктам.

  «Ми бачимо, як дрібні бренди порушують загальноприйняті традиції і виступають каталізатором змін у галузі спортивного харчування чи альтернатив м’ясу», — говорить він

  На його думку, зараз малим брендам знадобляться масштаби та маркетингова сила великих харчових компаній. Останні купують невеликі торгові марки, інвестують в них та згодом розробляють власні пропозиції.

  «Чим більше комахи будуть перероблені і позбавлені свого первісного вигляду, тим легше таку їжу буде сприймати споживачам», — продовжує Морманн.

  Нагадаємо, раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що початковий попит на білок, отриманий із комах, стимулюватимуть спортсмени, люди похилого віку та ентовегани.

  До цього біотехнологічна компанія Agronutris отримала дозвіл на продаж комах та продукції з них на європейському ринку. Вперше в ЄС — для споживання людиною.

  Джерело: FoodIngredientsFirst

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Велика продуктова мережа продаватиме сіль, якій 300 млн років. Її збирають з підземних потоків в Африці

  Сіль Орікс добувають у пустелі Калахарі. Її збирають з підземних потоків, що протікають через древні скельні утворення Двіка, яким...

  Вам може сподобатися: