Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Лабораторна вирізка: стартап патентує технологію, що дозволить друкувати преміальне м’ясо

  Інноваційна компанія MeaTech 3D, що розробляє набір технологій для виготовлення культивованих м'ясних продуктів, подала попередню заявку на патент в американське патентне відомство USPTO.

  Вибір читачів

  Заявка стосується нового методу біодруку, який має значно покращити процес отримання культивованого м’яса.

  Нова технологія дозволяє здійснювати чіткий контроль під час струменевого друку на місці розташування кожної краплі біоматеріалу, обсягу крапель та їх точного розміщення на шарі субстрату.

  Метод біодруку дозволить отримати високоякісні продукти, що імітують м’ясо

  Крім того, інноваційний метод збільшить швидкість виходу готового продукту та надасть можливість використовувати біофарби з більшою в’язкістю, які традиційно важко друкувати.

  У майбутньому патент допоможе компанії значно покращити процес вирощування м’яса та отримати преміальні зрізи м’яких клітин.

  До слова, інша компанія Ness Ziona, яка базується на Ізраїлі, ще з 2018 року розробляє метод вирощування м’яса, який покладається на 3D-біодрук. Клітини витягують із тварини (не завдаючи їй шкоди) і переносять у біореактори, де вони розмножуються, перш ніж диференціюватись на різні типи – жир та м’язи. Щось подібне роблять і інші компанії.

  Метод MeaTech починає відрізнятися там, де в роботу вступають «чорнила». Біо-фарби утворюються із клітин м’язів, жиру та матеріалу риштувань, який забезпечує структурну підтримку клітин. Як тільки фарби завантажуються у 3D-біопринтер, вони друкуються. За власним описом MeaTech, це дозволяє «зібрати клітини так, як їх можна було б знайти в звичайному м’язовому зрізі».

  Друкований продукт інкубується з утворенням тканини і в кінцевому підсумку стає повноцінним м’ясом, який надходить до споживача.

  Джерела: MeaTech 3D, Рrnewswire

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лідер ринку спортивних напоїв створив вишневий сік, що відновлює м’язи

  Продукт преміум-класу, концентрат Черибунді готується на основі терпкої вишні, найбільш багатої антиоксидантами суперягоди у світі. Компанія застосовує власний методом екстрагування...

  Вам може сподобатися: