КомпаніїВиробник «Нашої Ряби» відкрив лабораторію для дослідів з їжею

Виробник «Нашої Ряби» відкрив лабораторію для дослідів з їжею

Компанія МХП відкрила при Національному університеті харчових технологій сучасну R&D-лабораторію. Там проводитимуть воркшопи, досліди та створюватимуть нові формати їжі.

В лабораторії експериментуватимуть студенти, науковці та викладачі. За допомогою сучасного обладнання вони шукатимуть нові способи приготування м’ясних виробів та тестуватимуть прототипи майбутніх продуктів, передає Укрінформ.

«Ми не хочемо втрачати час на пошук інноваційних рішень – ми хочемо їх вже зараз, і готові вкладати кошти», – каже Олена Косюк, директор Департаменту технології, якості та безпечності харчових продуктів МХП.

В обладнання агрохолдинг інвестував 1,5 млн грн, загальна сума проєкту – 4,5 млн грн

Технологічно R&D-лабораторія розділена на холодний цех для обробки сировини та кухню-студію. У холодному цеху підтримується температура до 10-12 градусів. Це необхідно для роботи з охолодженим і замороженим м’ясом.

Тут є все – кутер для тонкого або структурованого подрібнення м’яса, вакуумний масажер для приготування маринованої продукції, промислова м’ясорубка, що переробляє до 250 кг сировини на годину, професійний змішувач інгредієнтів.

Також обладнана камера шокової заморозки, яка швидко охолоджує продукт до -25-30 градусів. Поряд – сублімаційна сушка.

Анастасія Семенова, керівник проєкту від МХП, додає, що наповнення цеху створене задля розробки швидких сучасних страв. Після отримання нового продукту компанія тестує його серед споживачів. Ідеї, які отримали відгук, – масштабуються.

До слова, зараз МХП працює над реалізацією ідей готових швидкозаморожених сніданків та обідів, наборів продуктів (так звані «конструктори їжі»), де кожен інгредієнт розфасовано окремо.

«Люди хочуть економити час на приготуванні їжі та, поряд з цим, легко створювати власні кулінарні шедеври. Готові кулінарні рішення – це глобальний тренд», – додала Семенова.

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Італійські шеф-кухарі створили преміум-корм для людей. У кубиках.

«Наші кубики — на 100% справжня їжа. Смак і консистенція схожі на звичайну їжу», — пояснює Марія Лаура Вакафлорес,...

Безалкогольні винні концентрати – британці хочуть перевинайти Каберне Совіньйон

Заснована винним критиком та письменником Метью Джуксом, компанія прагне розкрити у своїх напоях ту ж багатогранність, що і пляшка...

Курячу грудку чи стейк вирощуватимуть із клітин тварин за три тижні

Такої думки Емі Чен, головний операційний директор UPSIDE Foods, яка нещодавно отримала в США дозвіл на комерційні продажі свого...

Світовий гігант запустив найбільший прискорювач харчових інновацій — перші продукти вже у продажу

Центр розміщений на базі дослідницьких установ компанії у Лозанні (Швейцарія) та є частиною глобальної мережі акселераторів Nestlé, запущеної у...

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому, проте це – дебют стартапу у закладах громадського харчування.Культивована олія...

На розвиток кадрів та інновації можна отримати понад 5 млн грн гранту

USAID очікує, що це сприятиме підвищенню економічної стабільності українських виробників та сприятиме інноваціям. У межах програми буде надано орієнтовно 20...

Може вас зацікавити

Інвестори вкладаються у ферментований білок. Кількість угод зросла на 40%

Водночас зниження середнього розміру угоди контрастує зі зростанням кількості...

Стартап, що друкує лабораторний жир та карпаччо, оголосив про будівництво заводу

Компанія Mea Tech має намір створити експериментальний завод попередньо...

Вибір редактора
В продовження теми