П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Набори для приготування їжі зробили британську компанію мільярдером

  Готові набори для приготування їжі збільшили дохід британської компанії Hello Fresh удвічі, а клієнтська база зросла на мільйон клієнтів.

  Вибір читачів

  Компанія Hello Fresh, що працює у Великобританії, США, Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі, Австралії, Австрії, Швейцарії, Канаді, Новій Зеландії, Швеції, Франції та Данії, збільшила свій дохід до 1,44 млрд євро за перші три місяці року. Це удвічі більше, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року.

  Активна клієнтська база компанії зросла на понад мільйон клієнтів, досягнувши показника у 7,3 млн споживачів у всьому світі

  Hello Fresh також підвищила прогноз приросту власного доходу з 20-25% до 35-45% за результатами року.

  Компанія пропонує готові набори для приготування їжі. До складу такого боксу входять заздалегідь упаковані свіжі інгредієнти та технологічна карта для приготування страв.

  Набори для приготування їжі є досить зручними у використанні, оскільки мають багато переваг у порівнянні з закупами продуктів у супермаркетах.

  Оскільки інгредієнти уже йдуть підготовлені та у відповідній кількості, час на приготування страви займає близько 30 хв. Такий підхід, згідно оцінок аналітиків, може скоротити загальну кількість харчових відходів більш ніж на дві третини.

  Споживачу ж зручніше орієнтуватись у виборі продуктового кошика згідно своїх харчових уподобань.

  Набори Hello Fresh мають на меті не лише підвищити кулінарні навички споживачів, а й сприяти схудненню, так як мають низький діапазон калорій.

  Джерело: Food Navigator

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лондонський стартап створив їстівну упаковку з матеріалу, який за добу виростає до метра

  Стартап пропонує замінити пляшки, пластикові бокси та поліетиленові пакети на пакування з революційного матеріалу, який можна їсти.Пакування Oohos виготовляється...

  Вам може сподобатися: