Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Собаку з’їли: корейський стартап виростив яловичий стейк за ціною традиційного м’яса

  Південнокорейська компанія Seawith використовує водорості для заміни фетальної бичачої сироватки (FBS), яка зазвичай застосовується як середовище для росту клітин.

  Вибір читачів

  FBS — це суміш, видобута з крові плодів, вирізаних із вагітних корів. Містить «коктейль із білків», що робить його ідеальним розчином для зростання та розмноження тваринних протеїнів. Недоліки сироватки полягають у тому, що вона потребує забою тварин та є досить дороговартісною.

  Корейський стартап розробив технологію, яка мінімізує застосування FBS для культивування яловичини завдяки використанню у своєму виробництві водоростей.

  Seawith замінили більшу частину бичачої сироватки, на яку припадає понад 90% витрат на культивування м’яса, на водорості. Вони багаті поживними речовини, що забезпечує ефективний ріст та якісне структурне нашарування клітин.

  Крім того, водорості є одним з найпоширеніших ресурсів, тому мають перевагу своєю дешевизною.

  Ключовий принцип полягає в тому, що одна м’язова клітина за допомогою синтезу поживних речовин із водоростей розмножується та структурується до м’язових волокон.

  Така технологія дозволяє «виростити» м’ясо товщиною понад 1см

  Яловичина, створена корейським стартапом, має аромат, смак та м’язову структуру, як у природного аналога. Втім, поки що не містить жирових клітин.

  Зараз компанія знаходиться на етапі переговорів з Міністерством безпеки харчових продуктів для будівництва власного виробництва до кінця цього року та можливості відкриття ресторану наприкінці 2022 року.

  Seawith планує вийти на ринок Північної Америки та Сінгапуру з 2023 року.

  Джерело: The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Свиняча шкіра з корицею, яблуком та журавлиною — 60-річна компанія підриває ринок сміливими закусками

  Лімітована версія закусок Southern Recipe Small Batch продаватиметься обмежений час протягом цієї осені у роздрібних магазинах. 1 упаковка розміром у...

  Вам може сподобатися: