Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Nestle випустила пляшки для води, які містять на 40% менше пластику

  Харчова компанія Nestle розробила інноваційні упаковки для води, спрямовані на зменшення вуглецевого сліду шляхом мінімізації використання пластику.

  Вибір читачів

  Компанія заявила, що її нові пляшки для природної мінеральної води Vittel®, призначені для користування аналогічно традиційній тарі, але мають набагато менше пластику.

  Першим нововведенням є система Vittel® GO, яка складається з багаторазового твердого чохла та змінного «картриджа» з мінеральною водою, ємністю 50 мл. Відтепер пляшка-картридж має на 40% менше пластику.

  Інша, не менш цікава новація — це літрова пляшка Vittel® Hybrid. Вона виготовлена з надтонкої пластикової частини та матеріалу на основі волокон. Повністю підлягає вторинній переробці.

  Як повідомляють у Nestle, в надтонкій пляшці використовується у два рази менше пластику, ніж у аналогічній традиційній тарі, а зовнішнє покриття виготовлене з переробленого картону та старих газет.

  Зараз компанія розробляє систему розриву, що дозволить споживачам легко відокремлювати паперові та пластикові компоненти для подальшої переробки.

  Інновації, запроваджені експертами науково-дослідницького центру компанії у місті Віттель (Франція) отримали фінансування від внутрішньої ініціативи досліджень та розробок Nestle «Shark-Tank».

  Гібридна тара була створена завдяки співпраці з каліфорнійським стартапом, що спеціалізується на екодизайні упаковки — Ecologic Powered by Jabil.

  Нові розробки мають значно менший вуглецевий слід та є частиною глобального плану Nestle зменшити використання первинного пластику на третину до 2025 року.

  Мінеральна вода у форматах Vittel® GO і Vittel® Hybrid буде доступна у Франції в липні.

  Джерело: Food Business Africa

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

  Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

  Вам може сподобатися: