КомпаніїNestle випустила пляшки для води, які містять на 40%...

Nestle випустила пляшки для води, які містять на 40% менше пластику

Харчова компанія Nestle розробила інноваційні упаковки для води, спрямовані на зменшення вуглецевого сліду шляхом мінімізації використання пластику.

Компанія заявила, що її нові пляшки для природної мінеральної води Vittel®, призначені для користування аналогічно традиційній тарі, але мають набагато менше пластику.

Першим нововведенням є система Vittel® GO, яка складається з багаторазового твердого чохла та змінного «картриджа» з мінеральною водою, ємністю 50 мл. Відтепер пляшка-картридж має на 40% менше пластику.

Інша, не менш цікава новація — це літрова пляшка Vittel® Hybrid. Вона виготовлена з надтонкої пластикової частини та матеріалу на основі волокон. Повністю підлягає вторинній переробці.

Як повідомляють у Nestle, в надтонкій пляшці використовується у два рази менше пластику, ніж у аналогічній традиційній тарі, а зовнішнє покриття виготовлене з переробленого картону та старих газет.

Зараз компанія розробляє систему розриву, що дозволить споживачам легко відокремлювати паперові та пластикові компоненти для подальшої переробки.

Інновації, запроваджені експертами науково-дослідницького центру компанії у місті Віттель (Франція) отримали фінансування від внутрішньої ініціативи досліджень та розробок Nestle «Shark-Tank».

Гібридна тара була створена завдяки співпраці з каліфорнійським стартапом, що спеціалізується на екодизайні упаковки — Ecologic Powered by Jabil.

Нові розробки мають значно менший вуглецевий слід та є частиною глобального плану Nestle зменшити використання первинного пластику на третину до 2025 року.

Мінеральна вода у форматах Vittel® GO і Vittel® Hybrid буде доступна у Франції в липні.

Джерело: Food Business Africa

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Не підсковзнись. В Нідерландах вироблятимуть підсолоджувачі з бананової шкірки

Компаній Fooditive і Frutco спільно будують завод з виробництва біодизельного палива на основі відходів та залишків харчової промисловості. Одним...

Стартап, що друкує лабораторний жир та карпаччо, оголосив про будівництво заводу

Компанія Mea Tech має намір створити експериментальний завод попередньо для виготовлення культивованого курячого жиру для бельгійської компанії Pease of...

На кулінарній платформі Kittch, яку створили українці, можна готувати в AR-окулярах та замовляти продукти жестами

Розробники домовилися з всесвітньовідомим виробником процесорів Qualcomm про створення режиму доповненої реальності для користувачів.Тепер користувачі платформи можуть вчитися готувати...

Розроблено пакування, яке зберігає молоко свіжим до 6 місяців

Карабао — це місцеві водяні буйволи. Вони мають меншу продуктивність, ніж корови, але дають значно жирніше та більш поживне...

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому, проте це – дебют стартапу у закладах громадського харчування.Культивована олія...

На розвиток кадрів та інновації можна отримати понад 5 млн грн гранту

USAID очікує, що це сприятиме підвищенню економічної стабільності українських виробників та сприятиме інноваціям. У межах програми буде надано орієнтовно 20...

Може вас зацікавити

Астронавт відкрив у канадських преріях найбільший завод з виробництва горохового протеїну

Церемонія офіційного відкриття пройшла онлайн — її провів відомий...

Mars наповнить свої найвідоміші цукерки смаком гірчиці

Гірчичні солодощі будуть доступні протягом обмеженого періоду часу. Їх...

Вибір редактора
В продовження теми