КомпаніїNestle випустила пляшки для води, які містять на 40%...

Nestle випустила пляшки для води, які містять на 40% менше пластику

Харчова компанія Nestle розробила інноваційні упаковки для води, спрямовані на зменшення вуглецевого сліду шляхом мінімізації використання пластику.

Компанія заявила, що її нові пляшки для природної мінеральної води Vittel®, призначені для користування аналогічно традиційній тарі, але мають набагато менше пластику.

Першим нововведенням є система Vittel® GO, яка складається з багаторазового твердого чохла та змінного «картриджа» з мінеральною водою, ємністю 50 мл. Відтепер пляшка-картридж має на 40% менше пластику.

Інша, не менш цікава новація — це літрова пляшка Vittel® Hybrid. Вона виготовлена з надтонкої пластикової частини та матеріалу на основі волокон. Повністю підлягає вторинній переробці.

Як повідомляють у Nestle, в надтонкій пляшці використовується у два рази менше пластику, ніж у аналогічній традиційній тарі, а зовнішнє покриття виготовлене з переробленого картону та старих газет.

Зараз компанія розробляє систему розриву, що дозволить споживачам легко відокремлювати паперові та пластикові компоненти для подальшої переробки.

Інновації, запроваджені експертами науково-дослідницького центру компанії у місті Віттель (Франція) отримали фінансування від внутрішньої ініціативи досліджень та розробок Nestle «Shark-Tank».

Гібридна тара була створена завдяки співпраці з каліфорнійським стартапом, що спеціалізується на екодизайні упаковки — Ecologic Powered by Jabil.

Нові розробки мають значно менший вуглецевий слід та є частиною глобального плану Nestle зменшити використання первинного пластику на третину до 2025 року.

Мінеральна вода у форматах Vittel® GO і Vittel® Hybrid буде доступна у Франції в липні.

Джерело: Food Business Africa

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Новини про альтернативний білок

Незважаючи на Covid-19, обсяги фінансування розробки та виробництва альтернативного білку в 2020 р. майже втричі перевищили показники 2019 р....

Біотехнологи з Массачусетсу створили дешевий консервант із сполуки, яка є у помідорах, часнику та вині

Консервант не містить штучних інгредієнтів, має тривалий термін зберігання та є чудовою альтернативою синтетичним консервантам PCA, існуючим на ринку.PCA...

Зірка “Титаніка” став співвласником стартапу з вирощування лабораторного м’яса

Цим кроком Ді Капріо визначив дві з найбільш новаторських компаній, які працюють у клітинному просторі.Обидві компанії продемонстрували чудову здатність...

Закарпатські ресторатори варять вареники з чорнилами каракатиці та маринують у меді сир

Таким чином вони прагнуть, щоб відвідувачі поверталися знову і знову, і замовляти саме унікальні страви з місцевим продуктом.«Овеча бриндзя...

Американці першими виростили в лабораторії мармурову свинячу вирізку

Переважна більшість компаній, що вирощують культивоване м’ясо, зосереджуються на виготовленні ковбас або гамбургерів, бо виробляти м’ясо, яке імітує звичайні...

Дві найбільш технологічні компанії світу інвестують в роботів, які ходитимуть за продуктами

Ця новина співпала з не менш цікавою подією: Tesla презентувала попередній огляд робота-гуманоїда Optimus.Після презентації генеральний директор Tesla Ілон...

Може вас зацікавити

Слідом за Безосом і Гейтсом нові інвестори вклали у вулканічне м’ясо $350 млн

Таким чином, загальне фінансування компанії склало $500 млн.Раунд очолив...

Сто грамів для Вертера. Робот-баріста з комп’ютерним зором уже здатний замінити людину

Роботів-баристів зараз не бракує. Свої розробки виводять на ринок...

Вибір редактора
В продовження теми