Середа, 22 Вересня, 2021
інше

  Ні риби, ні м’яса: поставки рослинної яловичини до ресторанів зросли на 80%

  Дистриб’ютори харчових продуктів тільки за квітень 2021 року збільшили поставки білків на рослинній основі до ресторанів на 60%.

  Вибір читачів

  Про це свідчать дані американської The NPD Group, яка оцінювала динаміку у порівнянні з аналогічним місяцем 2020 року, коли сектор потерпав від карантинних обмежень.

  Найбільшу частку відвантажень білків на рослинній основі становлять замінники яловичини. Їх відвантаження у квітні 2021 року зросли на 45% порівняно з тим самим місяцем рік тому та 82% порівняно з періодом двохрічної давності.

  Аналоги курятини на рослинній основі, більш нова категорія, продемонструвала приріст на 82% у квітні 2021 року порівняно з квітнем 2020-го, і на 25% порівняно з квітнем 2019 року.

  Значний приріст отримали і класичні рослинні білки — зерно, горіхи, овочі, тофу та темпе.

  «Було багато дискусій щодо рослинних замінників яловичини та іншого м’яса, а також про те, є рослинна мода примхою чи тенденцією, — говорить Тім Файрес, президент SupplyTrack (входить до NPD). — Але справа у тому, що кухарі та оператори ринку розглядають категорію рослинних білків як гнучкий варіант для розробки рецептур та позицій меню, які мають приємний смак і приносять задоволення гостям».

  Поряд з курятиною, новою категорією, що зароджується в сегменті, стає рослинна риба, додають в NPD.

  Компанія не вказує причини збільшення обсягів поставок. Проте експерти ринку говорять, що двома основними чинниками є доступність та ціна.

  І Impossible Foods, і Beyond Meat, два найбільших гравця в аналоговому просторі яловичини, різко наростили виробництво за останні пару років, що допомогло знизити ціни і наблизитись до рівня паритету з м’ясом тварин.

  Нагадаємо, компанія GreenGo створила перший в Україні стейк на рослинній основі — GreenBeefSteak. Інноваційна розробка унікальна не тільки для українського споживача, а й для всього світу.

  Джерела: NPD, The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Каліфорнійці створили перший у світі безлакогольний джин, текілу та бурбон з канабісу

  Бренд покликаний створити інноваційні коктейльні напої, використовуючи низькі дози канабісу, при цьому демонструючи нові соціальні напої «без калорій та...

  Вам може сподобатися: