Ні риби, ні м’яса: поставки рослинної яловичини до ресторанів зросли на 80%

Дистриб’ютори харчових продуктів тільки за квітень 2021 року збільшили поставки білків на рослинній основі до ресторанів на 60%.

Про це свідчать дані американської The NPD Group, яка оцінювала динаміку у порівнянні з аналогічним місяцем 2020 року, коли сектор потерпав від карантинних обмежень.

Найбільшу частку відвантажень білків на рослинній основі становлять замінники яловичини. Їх відвантаження у квітні 2021 року зросли на 45% порівняно з тим самим місяцем рік тому та 82% порівняно з періодом двохрічної давності.

Аналоги курятини на рослинній основі, більш нова категорія, продемонструвала приріст на 82% у квітні 2021 року порівняно з квітнем 2020-го, і на 25% порівняно з квітнем 2019 року.

Значний приріст отримали і класичні рослинні білки — зерно, горіхи, овочі, тофу та темпе.

«Було багато дискусій щодо рослинних замінників яловичини та іншого м’яса, а також про те, є рослинна мода примхою чи тенденцією, — говорить Тім Файрес, президент SupplyTrack (входить до NPD). — Але справа у тому, що кухарі та оператори ринку розглядають категорію рослинних білків як гнучкий варіант для розробки рецептур та позицій меню, які мають приємний смак і приносять задоволення гостям».

Поряд з курятиною, новою категорією, що зароджується в сегменті, стає рослинна риба, додають в NPD.

Компанія не вказує причини збільшення обсягів поставок. Проте експерти ринку говорять, що двома основними чинниками є доступність та ціна.

І Impossible Foods, і Beyond Meat, два найбільших гравця в аналоговому просторі яловичини, різко наростили виробництво за останні пару років, що допомогло знизити ціни і наблизитись до рівня паритету з м’ясом тварин.

Нагадаємо, компанія GreenGo створила перший в Україні стейк на рослинній основі — GreenBeefSteak. Інноваційна розробка унікальна не тільки для українського споживача, а й для всього світу.

Джерела: NPD, The Spoon

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Ізраїльський виробник рослинної 3d-вирізки зібрав рекордне фінансування

Таким чином, загальне фінансування Redefine Meat тепер становить $180 млн.Варто відмітити, що це один з найбільших інвестиційних раундів серед...

Римські канікули. Італійці поклали лазанью в тюбики та змушують відвідувачів лизати тарілки

23-річний шеф-кухар із Італії Валеріо Браскі створив страву, яка може виявитися надто екстремальною для ортодоксальних відвідувачів його ресторану, проте...

ТОП-6 фруктів для ефективного зволоження організму

Технології не стоять на місці не тільки в технічному плані, а і в селекції овочів та фруктів. Мова йде...

Лабораторія «win-win» створила преміум-шоколад за допомогою бродіння

Замість какао-бобів засновники Food Labs підприємець Ахрум Пак та науковець Джонні Дрейн додають у солодощі ферментований ячмінь та плоди...

ТОП-6 фруктів для ефективного зволоження організму

Технології не стоять на місці не тільки в технічному плані, а і в селекції овочів та фруктів. Мова йде...

Стартап створив «пігулку» для імунітету із секретного інгредієнта королівського торта

Жувальні цукерки підтримують імунне здоров’я та містять утричі більше органічних ягід бузини, ніж багато провідних брендів. А також не...

Може вас зацікавити

Стартап створив у лабораторії справжнє грудне молоко. На розробку пішло менше року

Інноваційний продукт має у своєму профілі макроелементи, тип і...

Легендарний кавовий гігант випустив інноваційний енергетик для імунітету

Напій був розроблений через North American Coffee Partnership (NACP),...

Вибір редактора
В продовження теми