Субота, 25 Вересня, 2021
інше

  В Ізраїлі штучний інтелект «доїть» молоко із бактерій

  Ізраїльська компанія Imagindairy створила високофункціональні молочні білки — сироватку та казеїн без корів.

  Вибір читачів

  Запатентована технологія точного бродіння Imagindairy відтворює ідентичні природні версії тваринних білків без тварин, які можна використовувати для створення аналогів молочних продуктів.

  Немолочні продукти на основі сироватки та казеїну ізраїльського стартапу мають смак, текстуру, функціональність та харчову цінність ідентичну природнім аналогам.

  Це відкриває нові можливості для відтворення повного асортименту альтернативних молочних продуктів, що імітують класичні, але не містять холестерину та ГМО.

  До того ж, новітня розробка відкриває ринок немолочної продукції для населення з лактозною непереносимістю.

  Команда проєкту

  «Ми використовуємо запатентовану технологію, яка об’єднує штучний інтелект, машинне навчання, систему мікробіології і молекулярну біологію, щоб створювати штами харчової мікрофлори для виробництва молочних білків», — пояснив співзасновник та генеральний директор Еял Аферган.

  За його словами, унікальна білкова структура молока забезпечує його характерний смак та енергетичну цінність.

  «Молочні продукти Imagindairy виготовляються без тварин та мають ідентичний набір поживних речовин — від вмісту білка до мінерального складу, включаючи кальцій», — додав він.

  Більшість існуючих на ринку альтернатив молочним продуктам не зовсім відповідають органолептичним показникам справжнього молока.

  «Наше бачення полягало в тому, щоб зберегти цінність первинних молочних білків — сироватки та казеїну без тварин, що може дозволити виробникам немолочних продуктів конкурувати з класичним виробництвом», — доповнив Аферган.

  Джерело: Food Ingredients First

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Зірка “Титаніка” став співвласником стартапу з вирощування лабораторного м’яса

  Цим кроком Ді Капріо визначив дві з найбільш новаторських компаній, які працюють у клітинному просторі.Обидві компанії продемонстрували чудову здатність...

  Вам може сподобатися: